Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől vna az h kondizok...

Mitől vna az h kondizok itthon izmos vok de a térfogatom valahogy nem nő?

Figyelt kérdés
16 éves srác vok kb 2 éve szakszosan fekvőzök meg súlyzózok persze nem mindig. az oké h izmosodtam sokat. de a térfogatom nem nő. inkább egyre gyorsabbna növök. már 175 körül lehetek. iylen tömegnövelő port is próbáltam már egy idegig de nem sok hatása volt. ha meg abbahagyom a fekvőt súylt 1 hónap és már leeresztek elég sokat. 1 hónap mozgás és újból a régi. de tovább csinálom és nem, enyih nem nő tovább a térfogatom. ez mitől van?? esetleg van vmi iyeln térfogatnvelőszer v vmi más mert mitha megált volna a térfogato mnvekedése hiába edzek rá 1 hónap leresztek 1 hónap és visszacsinálom de tovább nem megy. csak növök. nem nőni akarok hanem térfogatot izmot. lehet azért nem nő a térfogatom hiába edzek mert a nvekedésre megy el a kaja meg ienek és nem izmok fejlesztésére v mi az istne?? vmi megoldás erre a problámámra??
2009. nov. 15. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

a megoldás rituális öngyilkosság.


Egyébként azért "eresztesz le" ha 1 hónapig nem csinálod, mert az izmok leépülnek ha nincsenek terhelve. És vagy azért nem nő az izmod mert nem elég a terhelés (kevés az ismétlásszám, alacsony az intenzitás, ..) vagy azért mert a kaja kevés. Ha szép izmokat akarsz akkor egyébként sem fekvőzni kell, hanem konditerembe menni.


Ja és még mielőtt hasonló kérdést teszel fel, OLVASS. Ez itt az internet, bármit meg lehet találni.

2009. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jah ebben igazad vna cska lusta vagoyk keresgélni. kaja kevés az lehet ncis naki főzzön mituán két mostohatesomal lakok együtt. :D terhelés sem elég ja lusta vagoyk érted?? de nagyon nem tom ez se h mért van h iylen lusta vagyok. lsuta vok még 2 perig nem bírok állni oylan lusta vok.

vmi gyorsító kéne.

2009. nov. 15. 22:33
 3/6 A kérdező kommentje:
tesizni is lusta vok. felemtést kaptam mert roncs vok. szétvágtam magam doki szerint. aztmodnaj a sportolás lenne a megoldás. de ha nem bírok akk nem bírok. szétvana ka térdeim. komolyan mint egy magalica aki a tócsábna feksizk oylan lusta vok. erre mondj vmit??
2009. nov. 15. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor tényleg csak a rituális öngyilkosság segíthet!! :)


Egyébként akaraterőről hallottál-e már? Ja és én is magamnak főzök, pedig fiú vagyok :)

2009. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nincs akaraterőm tesó. lusta vok sp kéne. v vmi gyorsító. de mi a tökömről beszélsz rituálsi öngyilkosság hagyál már b+ elöbb olvasd el ezt és utána gondolod meg h mit is írtál: [link]


nem vices.. =/

2009. nov. 16. 21:44
 6/6 A kérdező kommentje:
senki se tökéletes csak én szóvla hagyá ezzel a rituálsi öngyilkosságal xd :)
2009. nov. 16. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!