Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy vettem észre hogy fitymasz...

Úgy vettem észre hogy fitymaszűkületem van, mit lehet tenni? 15/F

Figyelt kérdés
"lankadt" állapotban észre se lehet venni. Könnyen csúszik ide-oda. De amikor merev csak egy darabig megy hátra és ha továbbhúzom akkor már fáj. Kiskoromban nem tapasztaltam ilyet. Lehet valamit tenni ellene?
2011. jún. 21. 18:17
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom, az első szexnél megoldódott, de eléggé fájt, elmehetsz dokihoz is, ránt rajta egyet és kész.
2011. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Urológus megmondja, lehet még műteni sem kell.
2011. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meddig megy?
2011. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Menj el urológushoz majd megmondja.

Általában 2 lehetőség van olyankor ha nem lehet már sehogy se javítani rajta gyógyszerrel meg kenőccsel:

1 bemetszik egy kicsit és hagynak rajta egy kis bőrt.

2 körülmetélés.

2011. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha jól nedves akkor kb 1-5.2cmt megy hátra és még felet kéne de ott már feszül. Igazából már előte is feszül de az nem zavaró.
2011. jún. 21. 19:32
 6/10 anonim válasza:

Szerezz egy csajt.

Nemis, kettőt.

2011. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kovpet ***** válasza:

Menj orvoshoz. Ő mondja meg a tutit, ne a gyakorizók...

Ha ennyire enyhe, tuti, hogy nem kell műteni.

Ha kell és nem akarod, akkor sem kötelez senki (csak hülye vagy, ha nem csinálod. De emiatt ne félj.)

2011. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fél éve nekem se ment le csak a makk feléig most már lement a makk pereméig, minden nap verem és mindig meleg vízben húzogatom.
2011. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Meleg vízben lassú,óvatos húzogatással ,nem erőltetve idővel lassan lazul a bőr,de rendszeresség kell hozzá és a maszturbálás is jó.Ha nem javulna akkor egyedül is elmehetsz urologushoz aki megvizsgál,csak a beavatkozáshoz kell szülői beleegyezés.


De ha dokihoz kerülnél,akkor ne enged hogy körülmetéljen,ha egyből ezzel kezdené,hanem hallgasd végig vagy kérd meg hogy mondja el milyen orvosi gyógymódok vannak.

2011. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából sok módszer van, aki segít, de a teljes körülmetélést ne akard, én nagyon rosszul jártam vele, undorító lett a péniszem és kb használhatatlan, nem élvezem vele a szexet, sajnos nem vagyok ezzel egyedül
2011. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!