Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kivizsgálás! Mivel kihez kell...

Kivizsgálás! Mivel kihez kell fordulnom?

Figyelt kérdés

Kérem csak az olvassa el, és válaszoljon, aki tényleg segíteni akar.

A makkomon egy szemölcs-féle pukli van. Ezt kivel kellene megvizsgáltatnom? Urológus szakorvossal, esetleg a bőr-és nemibeteg gondozó részlegen valakivel? Milyen orvos foglalkozik ilyenekkel?

Valamint teljes kivizsgálást szeretnék csináltatni. Nemi betegségekre legfőképp. Valaki el tudná magyarázni hogyan működik ez? Hová kell mennem? Mennyibe kerül? Mindent kiderítenek? Kell beutaló háziorvostól? Debrecenbe kit ajánlatok?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Kérem még egyszer: aki nem akar segíteni, az kérem ne írjon!


2011. jún. 21. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék a házi orvoshoz, és tőle kérdezném meg ezeket. Ő biztos tud segíteni, és tanácsot adni. Ráadásul ha valahova kell beutaló akkor azt egyből tud is adni.
2011. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy kérj időpontot a Bőr-és Nemibeteg Gondozóba (Bajcsy Zs.u.), oda nem kell beutaló! Tudomásom szerint ők indíthatják el a leírt vizsgálatokat is (mármint nemi betegségre).
2011. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Urologus is jó erre,ott legalább csak az orvos van jelen többnyire a vizsgálat alatt,mert van külön vizsgálórész és férfi a legtöbb urologus,míg a nemibeteg gondozóba a legtöbb helyen nincs külön vizsgáló,szóval az összes bennt lévő eg.ügyi személyzet lát.Vizsgálatra urologiára simán beutaló nélkül lehet menni 14 éves kortól egyedül.A nemi beteg gondozónál nem tudom kell beutaló vagy sem.De megvizsgálni mindegy hogy ki vizsgál,csak a beavatkozásnál,kezelnél nem az.
2011. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!