Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehetne letisztítani az...

Mivel lehetne letisztítani az autó szélvédőét tökéletesen?

Figyelt kérdés
Olyan a szélvédő mintha kívülről párásodna letörlés után vissza párásodik de csak reggelente.Egy pár km-után tökéletes lesz magától!!!
2009. jún. 11. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én üvegtisztítóval és papírtörlővel szoktam. Először az egyik majd a másik oldalon. Fújok rá tisztítót, majd több rétegben hajtogatott papírtörlővel letörlöm. Ezt megismétlem egyszer, vagy 2szer tiszta papírtörlővel. Ronggyal viszont nagyon maszatos lesz, hacsak nem valami csodarongy.
2009. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. Belülről megoldódott a az utastérszűrő cseréjével. Kívülről ez előttem szólóhoz csatlakozom. Egy autószélvédőst kérdeztem, hogy Ő mivel tisztítja az új szélvédőket és Ő is csak sima citromos "ciff" ablaktisztítót használ. Esetleg a tisztítás közben áttörölheted az erre a célra kapható szarvasbőrrel.
2009. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!