Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a jobb herém?

Miért fáj a jobb herém?

Figyelt kérdés
Olyan érzés, mintha állandóan tökön lennél rúgva enyhén. Érintésre fáj inkább. Külsőleg nem látszik semmi. Több hónapja. Elképzelhető, hogy valamelyik póztól? :)
2011. jún. 22. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz.. lehet hogy herecsavarodás.. nem egy kellemes dolog..
2011. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek alapján nem hiszem.

2011. jún. 22. 15:07
 3/7 anonim válasza:
hmm ez nekem nagyon úgy hangzik mint a vőlegénybetegség. párszor már nekem is volt ilyen. ha hosszabb ideig merevedésed van és nem élvezel el, piszkosul tud görcsölni alhas tájékon, és igen olyan mintha tökön lennél rúgva. de ez 1-2 óra alatt elmúlik, addig max egy jó meleg fürdő segít, és ez természetes. viszont ha hónapok óta tart, folyamatosan, akkor fordulj orvoshoz!
2011. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig van elélvezés.
2011. jún. 22. 15:17
 5/7 anonim válasza:
akkor szerintem fordulj orvoshoz. semmi gáz nincs abban ha megkérdezed, mi lehet a probléma
2011. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi.
2011. jún. 22. 16:12
 7/7 anonim válasza:
Orvos
2011. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!