Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most akkor bőrgyógyászhoz,...

Most akkor bőrgyógyászhoz, vagy urológushoz menjek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már vagy másfél éve vannak a makkom peremén ilyen kis fehér pontok,hasonlítanak a szemölcsre......(sokak szerint ártalmatlan,mások szerint mindenképpen meg kell nézetni,mert lehet,hogy más,mint amire gondoltam)....de nem ez a lényeg,én mindenképpen el szeretnék menni orvoshoz vele,inkább most derüljön ki valami,mint később,amikor már menthetetlen.

De nem tudom,hogy ezzel akkor most (mivel mégiscsak a bőrömön van) a BŐRGYÓGYÁSZHOZ, vagy (mivel a nemiszervemről van szó) UROLÓGUSHOZ menjek?

Értelmes válaszokat kérek,mert tényleg fontos lenne,köszönöm 14/F


2011. jún. 22. 18:11
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
Először bőrgyógyás, pontosabban bőr és nemibeteg gondozó.
2011. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nemi beteg gondozó a te helyed
2011. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de még egy kérdés.....Jövőhéten amúgy is megyek (magán) bőrgyógyászhoz,ha már ott vagyok,gondoltam,megkérdezem.....de nem tudjátok,egy bőrgyógyásznak beletartozik a munkakörébe,hogy ezt tudja?
2011. jún. 22. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Tanácsot biztos kapsz tőle, vagy elmondja ilyenkor kit kell felkeresni.

2011. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Urologus az jobb,mert van külön vizsgáló rész így vizsgálat alatt csak a doki tartozkodik bennt,nem az egész személyzet előtt vizsgál,kevésbbé kellemetlen és többnyire férfi orvos az urológus.Míg bőrgyógyásznál előfordul hogy a beteggel nem nagyon törödve más éppen besétáló személyzet is végig nézi,asszisztenstől,az ápolókig.


De a fehér pötyök nem biztos hogy fertőzés,amit eleve az urologus is meg tud állapítani,hanem nem tudom mi a pontos neve,de van egy ilyen csak esztétikai problémát jelentő fehér pötyök,erről hallottam pár fiúnál fordul elő és lézerrel lehet kezeltetni,mert nem gyógyítják,nem foglalkoznak vele,mivel nem betegség,csak esztétikailag nem szép.Van akinem pár év alatt elmúlik magától,de sajna a végleges megoldás a lézer szokott lenni.

2011. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jézusom, miért írogattok hülyeségeket ?!


90% hogy azok ártalmatlanok, nem jut eszembe mi a neve ennek, de rengetek férfinek van ilyenje a makk peremén(nekem is) és teljesen ártalmatlan.

Ha mégis félsz tőle akkor én inkább urológushoz mennék, ő megtudja neked mondani mi ennek a neve, de lehet közbe nekem is eszembe jut majd.

Annak meg megint sok esze van aki 14 évesen a nemibeteg gondozóba küldene -.- jézus

2011. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

közbe eszembe jutott :)

hímvessző papillomatosisnak hívják, pontosabban pearly penile papules-nek

guglizz rá, ha ilyesmid van akkor ne parázz

2011. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 WhiteLabel ***** válasza:
Azért küldjük el nemibeteg gondozóba mert írta hogy mindenképpen meg akarja nézni.
2011. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor sem a nemibeteg gondozóba kell küldeni
2011. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ez nem nemi betegség,vagy fertőzés ha arra gondolt amire én,nem is betegség,csak sima esztétikai megjelenésben való gond.De urologushoz menjen,de ha az amire gondolok,akkor annyit mond nem tud mit kezdeni.
2011. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!