Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13-14 éves fiuk mi a helyzet...

13-14 éves fiuk mi a helyzet a szőrrel?

Figyelt kérdés
(mindenhol)
2011. jún. 25. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
nő, olyan korban.
2011. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

bajusz: pihe

Hónalj: van

Here: van

Has: nincs

Hát: nincs

Segg: van

Fej: nincs


Természetesen a szőrzetre gondoltam.


13,9/F

2011. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen de leborotváljátok?
2011. jún. 26. 15:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor már rendesen szőrös voltam,de én ilyen alkat vagyok.Nagyon zavart,sokat cikiztek miatta,és igen leborotváltam.
2011. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Középiskolás kor előtt nem javasolják a szőr borotválását,mert megerősődhet,sötétebbé válhat a szőr(mert még ilyenkor nincs teljesen kifejlődve),ha bajusz szőr,ill pihe van akkor lehet szőrtlenítő krémet venni rá,amíg az csak pihe nem annyira jó borotválni.


Szerintem semmi baj nincs a szőrrel,azt mutatja hogy férfiasodik az ember,ha nagyon szőrős lennél akkor inkább ollóval nyírd rövidre,vagy borotváva szintén rövidre,de ne csupaszítsd le teljesen a fanszőrőd,mert az nem férfias,ne legyén te is ilyen lányos fiú,akik most vannak.Tök csupaszak lassan,semmi férfias nincs se külsőbe,se viselkedésben bennük.Tudod a férfiaknak van szőrük még ha fazonra is nyírt és a kisfiúknak meg nincs.


Túl sok sexfilmet látnak a fiatalok és abból veszik ezt a hül.yeséget,meg azért kezdenek lányosak lenni,lányos hajat hordani,lányos színű polókat,alsókat felvenni.Fúj:(


Ha meg nem zavar a szőr,akkor meg hagyjad,ne azért vág le rövidre mert más is azt csinálja,ne más leutánzása miatt.Nem azt mondom hogy valaki szőrős állat legyen,de tök csupasz far.kú se,azért az is túlzás már.

2011. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel még fiatal vagy, úgy sem látják a kukid,ezért ott még nem kell borotválkozni fazonra,de ha zavar a hónaj szőr és trikót veszel akkor azt le lehet szedni,ha nagyon sok lenne,ha meg még kevés akkor fölösleges.De nem kell még nyírogatni,legalább látják hogy már fejlődésben vagy,mert van aki ennyi idős korban még sehol sem tart.
2011. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Összevissza előfordul akármilyen típus szőrösebb, -telenebb.
2011. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem borotválod, inkább tépd ki. Attól biztosabban kijön, és nem lesz rosszabb.
2011. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én a bajuszomat,a hónaljamat és ott lent is borotválkozom

13/f

2011. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

mindenholvan :D az ékszerekről nyirom és a hónaljamról

14/F

2011. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!