Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom mi ez, aki vágja a...

Nem tudom mi ez, aki vágja a bőrgyógyászatot az kérem segítsen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb másfél hete jelent meg az első "kör" nagyon tud viszketni és nagyon kínos. Napról napra csak nagyobb lesz meg több. Mielőtt bárki írná, igen minden nap fürdök nem voltam együtt semmilyen személlyel és nem vettem fel használt gatyát. (a képek elég undorítóak csak erős idegzetűek, és hozzáértők nézzék meg) örülnék neki ha itt segítséget tudnék kapni, sajnos falun lakom és nincs a közelbe bőrgyógyász. F/16
2011. jún. 27. 01:47
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

1, [link]

2, [link]

3, [link]

2011. jún. 27. 01:48
 2/30 anonim ***** válasza:
Hess a bőrgyógyászatra!!!!!!!!!!
2011. jún. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
pedig muszáj lesz elmenned bőrdokihoz. Nem vagyok szakértő, de csúnyának tűnik a dolog, és valsózínűleg ad rá gyógyszertári kevert krémet, vagy bármit. Sajnos nem tudjuk megmondani mi ez, tényleg mutasd meg egy szakembernek, lehet semmi para, de lehet hogy elfertőződhet, és az egész tested ilyen lesz.
2011. jún. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
ezt így nehéz megmondani, jobb ha bemész a városba egy dokihoz. de ne pánikolj, majd felír valamit amitől jobb lesz, nem valószínű h belsőszervi probléma az oka
2011. jún. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Hali!



Megnéztem az általad feltöltött képeket, majd összevetettem a rendelkezésre álló szakirodalommal. Ez alapján nekem a te betegséged egyfajta mélygombás fertőzésnek tűnik, és már a kialakulásakor el kellett volna menned bőrgyógyászhoz ill. bőr- és nemibeteg-gondozóba megnézetni. ezt ma MINDENKÉPPEN PÓTOLD, mert ez NEM FOG MAGÁTÓL ELMÚLNI és le7 antibiotikus kezelés fog csak segíteni az elmulasztásában, amelyet KIZÁRÓLAG SZAKORVOS ÍR6 FEL! :-O

Vagy azt akarod, hogy ráterjedjen a fitymádra, a makkodra, a herezacsidra és a végbélnyílásodra is??? :-o



*****

Figyu!

Ez a hozzáállásod nem vezet eredményre! Sem most, sem az életed folyamán bármikor. MIKOR tanuljátok már végre meg gyerekek: Hogyha baj van, nem szégyenkezni kell, nem, magatokba fordulni, nem is sunnyogni, nem új topikokat kiírni a GyK-ra annak érdekében, hogy majd vki mást mond és csodagyógyírt ad, hanem azonnal elhúzni a városba, nem pedig az idődet húzni! Uez MINDEN MÁS ESETBEN IS IGAZ! (Pl. vakbélgyanú, fitymaszűkület, nehézlégzés, szorító szívfájdalom... stb.)


Amíg kifogásokat keresel, nem fogsz meggyógyulni, és Pajtás,... az okos ember megelőzi a bajt, vagy pedig idejében kezelteti, a buta meg az bízik a semmiben és tovább vár a csodára, ami nem fog bekövetkezni. :-o

A gyermekeidnek is ilyen példát fogsz majd mutatni? Hogyha baj van, sunnyogjanak, és kerüljék el az orvost, nehogy az meggyógyítson?? S:-s

Nem illogikus ez "egy kicsit sem"??? S:-S


Amúgy kb. hovávalósi vagy Kérdező, és mely lenne a legközelebbi város mennyire tőled?



*****

Ezt a dolgot még ma intézd el. Használd szépen a gúglit és keress rá a legközelebbi városban lévő bőr- és nemibeteg-gondozóra, vagy bőrgyógyászra, és hívd fel, érdeklődj, és ne várj tovább!

Rendicsek? :-)


Üdv: EE

2011. jún. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
:O te jó ég! de hol kaphattam el? semmi ilyesmit nem csináltam meg ilyen helyen sem jártam. Egyik napról a másikra ilyen megjelent egy kör. szülőknek tudnia kell róla??
2011. jún. 27. 02:46
 7/30 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősömnek volt ilyen gombás fertőzés az arcán (már ha ez is az), nagyon csúnya volt, ő elvileg állattól kapta el. Esetleg nem lehet hogy megsimogattál kutyát/cicát és utána odanyúltál? Nagyon durván néz ki, mindenképp menj orvoshoz!
2011. jún. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Igen menjél el ma bőrgyógyászatra! Mert ez tényleg súlyos gombás fertőzés. És csak szakember segítségével gyógyítható meg.


El kaphattad állatól is (ahogy írták például megsimogattad és utána meg fogtad magad) , de akár még az utca porától is (ha abba állati ürülék került).

2011. jún. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy elmeséled-e a szüleidnek. SZTK vidd a Taj kártyád a bőrgyógyászat/bőr és nemibeteg gondozóba nem kell beutaló. És mivel már elmúltál 14 éves, mehetsz önállóan is.
2011. jún. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Nagyon gombának néz ki, hasonló volt nekem is a combom belsején.

Kapsz rá krémet, és elmúlik, ne aggódj.

Gombához nem kell semmi fertőző, itt a nagy nyári meleg, beizzadsz, na azt imádják. esetleg füréd után kicsit kevésbé törülköztél, bepállottál, bármi, és kijött rajtad.

Ne aggódj!

2011. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!