Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzek bízsergést a heréimben...

Érzek bízsergést a heréimben és a péniszem is össze ment, ritkán áll. A péniszem fölött lent a hasamon érzek egy különös érzést, mintha az idegeim lennének. Akinek volt már ilyen probléma vagy tud valamivel segíteni az legyen szíves segítsen?

Figyelt kérdés
Nincs szexuális vágyam ,mit tegyek?
2011. máj. 21. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Urológus?
2011. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már voltam és nem talált semmi bajt! Kár,hogy csak 250 karaktert lehet írni!Az ft3 hormonszintem magasabb volt a kelletnél így lett egy göb a torkomon. A göb el múlt de azóta nincs szexuális vágyam.szedtem gyógyszereket is szép számmal de semmi! Valami természetes gyógymód ha létezne az nagyon jó lenne mert a gyógyszerekben már nem hiszek és nem is akarom tömni magam vele mert csak le gyengíti az immunrendszeremet!
2011. máj. 23. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!