Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valakinek hererákja van és...

Ha valakinek hererákja van és nem kezelteti hány évig élhet?

Figyelt kérdés
tegyük fel 15 éves korába lesz neki, hány éves korába fog meghalni kb?
2011. jún. 27. 19:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

te vagy az a srác, aki szerdán megy urológushoz? ha igen, akkor ne parázz!!


ha nem:

egy 15 évesnél diagnosztizált hererák még általában orvosolható, kezelés nélküli lefolyási idő nagyon eltérő lehet, a hererák típusától függően

2011. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

nem, nem én megyek urulógushoz,

de már 19 éves vagyok, és 4 éve megvan, nem merek elmenni vele dokihoz :/

2011. jún. 27. 20:23
 3/38 anonim ***** válasza:
mármint mid van 4 éve, hererákod ???
2011. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
igen, először nem is tudtam miaz, nem is foglalkoztam vele de olyan szinten h megisfeledkeztem róla, és most nem régiben egyszer tökön rugtak és teljesen feljött bennem minden h ez micsoda... és teljesen pánikba vok
2011. jún. 27. 20:36
 5/38 anonim ***** válasza:
orvos diagnosztizált téged hererákkal és annyiban hagyta ??
2011. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
nem voltam orvosnál, de utána olvastam minden létező dolognak a neten ezzel kapcsolatba és minden stimmel, csomó a herében első stádium, második stádium nyirok csomók beduzzadnak, ez is megvan, a harmadik stádium ami az utolsó h átmegy más belső szervekre a daganat, ezt nem tudom h elértem e már, de nem csak a combhajlatomnál duzzadtak meg nyirokcsomók hanem a nyakamba is már
2011. jún. 27. 20:48
 7/38 anonim ***** válasza:
basszus menj el orvoshoz, ez nem játék !! urológiára beutaló se kell
2011. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
de ettől függetlenül még bármi lehet, magadat ne diagnosztizáld mert annak mindig csak pánik a vége
2011. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
de tökre félek elmenni orvoshoz :S itthon se mertem megmondani nem mernék itthon a többiek szemébe nézni :(
2011. jún. 27. 21:09
 10/38 neewollah ***** válasza:
Inkább játszol az életeddel??Mi az hogy nem tudnál a többiek szemébe nézni?Ha tovább húzod biztos h nem fogsz többet a szemükbe nézni.Fiatal vagy,ha akarod meg sem tudják miért kerültél kórházba.Sírva kérlek hogy ezzel menj el még holnap orvoshoz!!!
2011. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!