Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másfél-két hónaponta előjövő...

Másfél-két hónaponta előjövő esti zavarok 19 évesen egy Férfinál?

Figyelt kérdés

Ragacsos az ágy vagy épp csak nedves mire felébredek, mindez álmomban történik függetlenül a tartalmától, (a kielégülés), konkrétan nem emlékszek semmire csak a következményeket tapasztalom :S !! Ha iszok az este folyamán közvetlen lefekvés előtt van hogy az is kijön és nem a megfelelő alkalommal! Mi a baj velem? Muszáj orvoshoz mennem? Konkrétan mi lehet a probléma mi a betegség neve? Semmi egyéb panaszom nincsen a farkamra egyébként, ha kell akkor megvan a méret és működik rendesen.

A válaszokat előre köszönöm

Ha ezt valaki viccesnek találja gondoljon bele a helyzetembe.


2009. márc. 27. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
a jelenség neve éjszakai magömlés,teljesen normális,élettani,nem betegség.Viszont jol értem h be is pisilsz? Az már többféle probléma következménye lehet,urológus,valamint hormonszintet nézetnéák a helyedben.
2009. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2009. márc. 27. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl sokáig használaton kívül van. Nekem előfordult hogy kórházban voltam ahol nem tudtam megoldani a dolgokat és a 3. héten már csak szexuális töltetű álmaim voltak és ki is elégültem álmomban :) Aztán lehetett takarítani. A vizelettartási gondok viszont orvosi téma!
2009. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Húzz mindennap tiszta pizsamanadrágot, akkor nem kened össze az ágyat :)


Az éjszakai bevizelés miatt én elvégeznék a helyedben egy agykontroll tanfolyamot.

2009. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gyerekkoromban 8évesen én szinte mindig bevizeltem esténként. Nagyon egyzserű, lefekvés előtt el kell menni WC-re, és nem szabad 1-2 decinél többet inni. Nem lesz semmi probléma... Viszont ha lefekvés előtt iszol, és nem ébredsz fel este az ingerre, akkor ne csodálkozz. :D
2009. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jaja..este keveset igyál...és menj el ha kel ha nem wc re
2009. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!