Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez hogy lehet hogy kis korom...

Ez hogy lehet hogy kis korom óta semmit nem nőtt a péniszem? Valaki irjon sürgősen! 14/F Ez milehet későn érő vagyok vagy mi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 13:46
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
7cm amikor áll...
2011. júl. 5. 09:58
 12/38 anonim ***** válasza:

az tényleg nem sok


golyóid mekkorák?

2011. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
24%

Kiverném neked :)

16/L

2011. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Háát hogy mekkorák a golyóim?! Azt hogy mérjem le :DDDD
2011. júl. 5. 19:54
 15/38 anonim ***** válasza:

úgy nagyságrendileg


egyébként meg centivel az ellapult oldalánál

2011. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Háát azt ugy nem nagyon tudom :DDD
2011. júl. 6. 12:35
 17/38 anonim ***** válasza:
Baszus nagyon alacsony vagy,de 14 évesen még nem olyan drámai a méreted.De nem foglak hitegetni van olyan hogy valakinek mindig is kicsi marad,vannak kis péniszű emberek.Nem tudom milyen a viszonyod a vateroddal,de milyen magas ő és neki is kicsi van?
2011. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Bocs csak alaconyt akartam írni,a kis méret nem betegség,azzal nem tud mit kezdeni az orvos sem.De a körzeti dokidhoz elmehetsz egyedül is,de azon kívül,hogy rá néz mást nem tud tenni.Idővel csak meg nő.


De szőrősődsz már?Sperma van?(annak is legkésőbb 16 éves kora kell lennie)



De az hogy kicsi még nem betegség,ezzel senki nem tud mit kezdeni,abban reénykedhetsz hogy idővel meg nő.

2011. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Golyó mérés,bocs hamar elküldtem az előző kettőt,pedig egybe akartam leírni.Szóval fogsz egy colstokkot és körbe méred ebből megkapod a körterületét.Meg meg lehet úgyis mérni még,hogy a g olyód elejéhez odarakod a colstokkot és a hátuljához is oda méred,így is kapsz egy adatot,így is van egy körbe mérés.


Mindkettőt csináld meg,de az is mindegy hogy mekkora a golyód,a lényeg yhogy idővel temreljen spermát

2011. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
csak azért kérdeztem, mert ha nagyon pici az is, akkor irány a doki
2011. júl. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!