Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez hogy lehet hogy kis korom...

Ez hogy lehet hogy kis korom óta semmit nem nőtt a péniszem? Valaki irjon sürgősen! 14/F Ez milehet későn érő vagyok vagy mi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 13:46
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
azért az nem olyan kicsi...
2011. júl. 13. 21:13
 22/38 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi baj,annyi hogy kicsit később kezdesz majd el fejlődni,nem te vagy az egyetlen,és az orvos azon meg nem tud segíteni hogy nagyobb legyen,vagy gyorsabban nőjön.Neked több idő kell.


Tudom kellemetlen,de sajnos neked még várni kell,hogy el kezdjen nőni,de ezzel most nem tudsz mit csinálni.Viszont a rendes tisztálkodásra figyelj fokozottan,mert sok veled egy korúnak meg kezdődő szükülete alakul ki a helytelen tisztálkodás miatt és a maszturbálás is jó.

2011. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Gábris94 válasza:
hát én úgy vagyok veled öcskös hogy sztem fog még nőni, ha nem is sokat az se baj. én 16 éves vagyok 173 cm magas és állva 12-13cm :) szal semmi gáz. ha akarod beszélgethetünk róla msn-en én igen szeretnék: gabor.ruckel@windowslive.com
2011. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Háát de szted kb mikor? o.O

amugy köszi a válaszokat , egy kicsit segitettetek rajtam :)

2011. júl. 21. 17:11
 25/38 A kérdező kommentje:
Háát azt hogy érted hogy rendes tisztálkodás?, mert én nem vagyok piszkos xdd
2011. júl. 21. 17:13
 26/38 anonim ***** válasza:
szerintem tisztálkodás alatt azt értik, hogy minden nap tusolásnál hátra húzod a bőrt, és megmosod a fityma alatt stb...
2011. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Gábris94 válasza:
nem tudom mikor fog megnőni de van egy olyan érzésem h nem sokáára :) szépen lassan eljön az ideje kitartás öcskös :) csáó
2011. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

A rendes tisztálkodásnál a hátrahúzásra gondoltam,mert sok korodbélinek lesz szükülete,vagy letapadása,kicsit fáj vagy feszül ha hátrahúzzák a bőrt,vagy érzékeny soknak a makkja és ezért nem húzza hátra mosáskol rendszeresen és később már nem csak feszül egy kicsit,hanem egyre kevésbbé tudja hátrahúzni,mígnem orvos lesz a vége.Ezért írtam fürdéskor mindig húzd hátra és a maszturbálás is jót tesz.De olyan 15-16 éves korban szokott nőni a pénisz.


De milyen fejlettségű vagy,mert sokszor ezek is összefüggnek a pénisz fejlettségével is?-magasság,súly,spermád van,szőr van már

2011. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

160 cm.

77 kg.

nincs spermám.

nagyon kevés szőr.

2011. júl. 22. 21:04
 30/38 A kérdező kommentje:
Oké:) majd figyelek a zuhanyzásnál :) Köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 22. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!