Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyszerűen nem tudom, hogy...

Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. Tanácsra lenne szükségem! Ilyenen ti is átestetek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már hosszú ideje tervezzük az elsőt, és nem sokára be is fog következni, de van egy "problémám" amiről Ő nem tud. A bőrt csak akkor tudom lehúzni teljesen mikor az már nagyon fáj, és félek hogy ez miatt a szexet egyáltalán nem bírnám élvezni... Van erre valami tipp vagy tanács? F/19
2011. júl. 14. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kis mértékű fitymaszűkületed van, ezen segíthet ha használod rendszeresen :) És tudod majd élvezni, ismertem ilyen embert, semmi gond nem volt a szexnél.

Ha nem változik akkor meg orvos, mert tudod a higiénia miatt nem mindegy fel tudod-e húzni. :)

2011. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, már napok óta próbálkozom, egyszerűen fáj, és mikor "végre" sikerül teljesen lehúzni akkor eszméletlenül feszül a bőr, nagyon szorítja.

Csak abba nemtudok belegondolni mikor már ott vagyunk a szex előtt és akkor "várjál édesem nekem még küszködni kell" aztán ha az eleve fájó farkam akkor kezdeném használni hát... nemtudom nagyon megizzadnék... köszönöm még egyszer a választ

2011. júl. 14. 10:42
 3/11 anonim ***** válasza:

De ha fáj hátrahúzni a bőrt, akkor eddig hogyan maszturbáltál? Mert ha 19 éves vagy, és ez lesz az első szex, akkor gondolom egy jó ideje már polírozod. Akkor sosem húztad hátra?

21f

2011. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem húztam... Az a baj, hogy mikor nagy nehezen hátrahúzom akkor eléggé fáj, és attól félek hogy ez gátolni fog engem a szexben :/
2011. júl. 14. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
És akkor eddig, hogy maszturbáltál??
2011. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát hogy... nem húztam le és kész.
2011. júl. 14. 21:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Meleg vízben minden nap húzd hátra,de ha nagyon fáj,hagyd abba,és figyelj oda,ne hogy berepedezzen a bőr,a teljes javuláshoz akár hónapok is kellhetnek.Ha semmi nem segít,akkor dokihoz kell menni.


De enyhe szükületed van,húzkod,meg maszturbálj,de mozgasd a bőrt rajta.Ha most elkezded szépen mindig kicsivel jobban tudod hátra húzni és jobban tágul a bőr.De ezt óvatosan,lassan,nem túlerőltetve kell csinálni,hanem fokozatosan és rendszeresen


Ha semmi javulás nem lenne akkor érdemes urologushoz menni vele,és ott ha beavatkozásra lenne szükség,akkor a fityma plasztikát választani,akkor megmarad a fitymád és gyorsan is gyógyul.De vigyázzni kell a dokikkal,mert sok a metélés hive,na azt nem hagyd semmiképp se.

2011. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Amikor kisebb voltam anyum mindig azt mondta hogy kukitorna, és megkellet mosni!


Amikor már nem anyummal pancsiztam akkor leszoktam erről, és beragadt vagy felragadt a bőr! Egyik fürdésnél hirtelen megrántottam, és lejött a bőr. Alatta tiszta trutyi volt. Nos azóta mosom, és nincs baj.


Azért te ne nagyon rángasd! Inkább orvossal nézesd meg!

2011. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

csak akkor fáj, mikor teljesen merev állapotban húzom hátra, csak akkor fáj, alapból hátrabírom zökkenőmentesen :)

a kamilla teába áztatást ajánlották, még azt kipróbálom, meg minden este "tornázok" :)) igyekszem remélem meglesz az eredménye és elkerülhetem a dokit

2011. júl. 17. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Itt van valaki, aki érdemben is segíthet. ;)

2011. júl. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!