Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy kezdtetek borotválkozni?...

Hogy kezdtetek borotválkozni? Vettetek saját magatoknak, esetleg kaptatok szüleitektől?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

14 éves vagyok és már nő a bajszom. Nem látszik annyira , de engem zavar , viszont nem tudom , hogy csináljam. Szóljak a szüleimnek , hogy vegyenek nekem vagy vegyek saját magamnak és nekik ne is szóljak ? Ha veszek milyet vegyek ? Ti hogy kezdtétek ?

Köszi :)


2011. júl. 16. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%
fúú én annyit problémáztam ezen, hogy csak na de nem kellett volna egyik délután elhatároztam (nyár volt:D) és sutty utána iszonyat jó érzés volt nekem nagy problémát okozott szerintem először elég egy kis eldobható nem tudom mi ha majd oldalt mef a nyakadon is nő szerintem akkor már érdemes egy cserélhetősre beruházni nekem egy gilette fusion power van és nagyon jó meg sem lehet érezni, h borotválkoznál ha akarnám sem tudnám meg vágni magam szóval hajrá!! 15/f
2011. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%
szerintem várj még vele olyan 16 éves korodig, addig ne zavarjon a legénytoll. Én is akkor kezdtem. Szóltam itthon, hogy már igen csak ideje van már, 16. szülinapomra kaptam borotvát, és le volt zárva az ügy.
2011. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!