Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, egy barátomról...

Mit csináljak, egy barátomról van szó?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátom (fiú) 19 éves 187 cm és 46 kg, nagyon sovány... Ráadásul így is még fogyni akar mert hogy dagadt... Nem akar pszichológushoz menni mert szerinte ez így rendbe van... de tudom hogy nem.. mit tegyek :/?
2010. aug. 22. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
kösd meg a kezét és rángasd el.ez már betegség szerintem:(
2010. aug. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anorexiás. Nem tudom, hogy jogilag lehet e kényszergyógykezelni. Háziorvost kérdezd meg!
2010. aug. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szülei hol vannak?

El kellene vinni orvoshoz, ez nem normális állapot.


Te annyit tehetsz, hogy több időt töltesz vele és próbálsz rájönni miért elégedetlen magával valójában. Valószínűleg van valami lelki problémája, amit elnyom vagy nem tud megoldani ezért kivetíti az énképére.

2010. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos Te nem sok mindent tehetsz. Esetleg szüleivel beszélhetsz, mivel ez tipikus esete az anorexiának. És persze, hogy nem akar pszichológushoz menni, hiszen ő maga azt hiszi, hogy minden rendben vele.

Kényszergyógykezelni tudomásom szerint nem lehet, szóval csak reménykedni lehet, hogy valamikor - az első pár komolyabb rosszullét után - észbe kap.

2010. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oks köszi a válaszokat
2010. aug. 22. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!