Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkon és a fityma belső...

A makkon és a fityma belső részén lévő fehér valami az mi?

Figyelt kérdés

nem rég csúnyán beteg voltam megfázás vagy valami

és ez idő alatt jelent meg és ilyen fehér piros foltok vannak a makkon.érzékeny is.

15éves vagyok és még ilyen nem volt.nem voltam senkivel se,lehetséges hogy mivel beteg voltam így gyógyszerektől vagy valami?

úgy döntöttem várok vele 1hetet és ha nem múlik el akkor muszály leszek orvosnak megmutatni:S


2009. ápr. 4. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már valamikor szexuális kapcsolatod? Ha igen lehet, hogy gomba. Akkor canesten krémmel lehet kezelni. Viszketni nem viszket? Gombás fertőzés kialakulhat, mert az immunrendszer gyengesége miatt előjöhettek. Lehet, hogy jó régóta lappangott a szervezetedben, és most előjött, mert beteg voltál... Némely gyógyszer is feltünteti, mint lehetséges mellékhatást, hogy fertőzékenységre érzékennyé tesz. Gombát mindenhol össze lehet szedni, még egy egyszerű zuhanyzás alatt is...
2009. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is gomba,ahhoz nem feltétlenül kell szexuális kapcsolat. Menj el orvoshoz,az majd biztosabbat mond.
2009. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

egy előző ember is kérdezte.és ugyan az volt a problémája és azt írta hogy antibiutikumokat szedet és sumetrolint .és énis ezeket szedtem és ugyanazok a problémaim.

hát már napja abba hagytam a szedését várok -napot ha nem múlik akkor mek orvoshoz.

és nem volt szexuális kapcs.

2009. ápr. 5. 11:49
 4/7 A kérdező kommentje:

1napja abba hagytam

2-3napot várok vele

2009. ápr. 5. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg dokinak!
2009. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várjál 2-3 napot,majd legfeljebb lerohad.
2009. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tini vagy, akkor biztos csak "pigment" lehet! Arra nem kell semmi, majd magától elmulik!
jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!