Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Mi lehet ez? Fityma betegség? :OOO

Sziasztok!

Elggé bután fogok fogalmazni, de máshogy nem nagyon tudom elmagyarázni. A makkomon alsó részén ilyen nagyon kicsi pikkelyszerű bőrtégeg van.És ez a makkom szélén pár helyen bőrkinővés szerűen ki is áll[nagyon kicsik de nagyon zavar] Ezzel mit lehet kezdeni? Esetleg keressek fel egy orvost? Kegyetlenül zavar és nem tudom h mit kéne tennem.

A válaszokat előre köszönöm!

17/F

2011. szept. 4. 00:15  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Smartguy86 nevű felhasználó válasza:

[link]

Ha ilyenek:

[link]

Akkor az teljesen normális.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont 2011. szept. 4. 00:18 Privát üzenet
amit smartguy linkelt az tényleg nem nagy cucc, enkem is ilyen és tök jól működik meg minden frankó

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont 2011. szept. 4. 00:22 Privát üzenet

[link]

Ezt akartam még.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont 2011. szept. 4. 00:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát nekem is olyan ami a 2.linken van, csak sokkal jobban:SS és kegyetlenül idegesít..nem lehet ellene tenni valamit?

# 4/16Időpont 2011. szept. 4. 00:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kicsit pontosítva: pont olyanok mint a 3. linked, csak a makkom közepe felé is előfordulnak...kegyetlenül zavarnak...

nem lehet valami gyógyzserrel leszedni őket?:S

# 5/16Időpont 2011. szept. 4. 00:33 Privát üzenet
Szólj egy csajnak,majd ő leszopogatja:)

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont 2011. szept. 4. 00:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

viccet félre téve.... szerintem ez orálnál eléggé gáznak számít:S szóval valamit tenni szeretnék ellene:(

# 7/16Időpont 2011. szept. 4. 00:35 Privát üzenet

"A jelenség nem igényel orvosi beavatkozást, kezelést. Az esetleg zavaró nagyobb kinövések, vagy esztétikai megfontolások miatt a papillómák szén-dioxidos lézeres kezeléssel eltávolíthatók."

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont 2011. szept. 4. 00:37 Privát üzenet
Akkor ne csaj szopogassa le hanem te:) Készitsd elő a terepet:)

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont 2011. szept. 4. 00:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és erről a kezelésről tudsz valamit?:D fájdalmas e? az a helyzet ,hogy ezek nekem a makkom közepére is elterjedtek, és ott is ilyenek vannak csak ott nem nőttek ,"ki" hanem csak látszik, a "pikkely":S nagyon gáznak érzem:S

# 10/16Időpont 2011. szept. 4. 00:39 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt szeretném tudni, hogy betegség-e az, ha valakinek nagyon érzékeny a makkja? Van normális megoldás egyáltalán? Előre is köszönöm a segítséget!
Első szexuális élmény utáni húgycsőgyulladás nagy eséllyel fertőző nemi betegség?
Ez nemi betegség vagy micsoda?
Ez betegség? A farkamon egy ér vagy nem tudom mi néha megdagad, stb.
Baktérium nincs a vizeletben, de gyulladás igen. Autoimmun betegség?
A férjemnek a lábujjai alatt reped a bor és nagyon fáj a talpa olyan mintha hámlana szeretnem tudni hogy mi ez? Bőr betegség? Vagy mi?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!