Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Fityma betegség?...

Mi lehet ez? Fityma betegség? :OOO

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elggé bután fogok fogalmazni, de máshogy nem nagyon tudom elmagyarázni. A makkomon alsó részén ilyen nagyon kicsi pikkelyszerű bőrtégeg van.És ez a makkom szélén pár helyen bőrkinővés szerűen ki is áll[nagyon kicsik de nagyon zavar] Ezzel mit lehet kezdeni? Esetleg keressek fel egy orvost? Kegyetlenül zavar és nem tudom h mit kéne tennem.

A válaszokat előre köszönöm!


17/F


2011. szept. 4. 00:15
1 2
 1/16 Smartguy86 ***** válasza:
89%

[link]


Ha ilyenek:

[link]

Akkor az teljesen normális.

2011. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
amit smartguy linkelt az tényleg nem nagy cucc, enkem is ilyen és tök jól működik meg minden frankó
2011. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Smartguy86 ***** válasza:
89%

[link]


Ezt akartam még.

2011. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát nekem is olyan ami a 2.linken van, csak sokkal jobban:SS és kegyetlenül idegesít..nem lehet ellene tenni valamit?
2011. szept. 4. 00:26
 5/16 A kérdező kommentje:

kicsit pontosítva: pont olyanok mint a 3. linked, csak a makkom közepe felé is előfordulnak...kegyetlenül zavarnak...

nem lehet valami gyógyzserrel leszedni őket?:S

2011. szept. 4. 00:33
 6/16 anonim válasza:
62%
Szólj egy csajnak,majd ő leszopogatja:)
2011. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
viccet félre téve.... szerintem ez orálnál eléggé gáznak számít:S szóval valamit tenni szeretnék ellene:(
2011. szept. 4. 00:35
 8/16 Smartguy86 ***** válasza:
"A jelenség nem igényel orvosi beavatkozást, kezelést. Az esetleg zavaró nagyobb kinövések, vagy esztétikai megfontolások miatt a papillómák szén-dioxidos lézeres kezeléssel eltávolíthatók."
2011. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
58%
Akkor ne csaj szopogassa le hanem te:) Készitsd elő a terepet:)
2011. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és erről a kezelésről tudsz valamit?:D fájdalmas e? az a helyzet ,hogy ezek nekem a makkom közepére is elterjedtek, és ott is ilyenek vannak csak ott nem nőttek ,"ki" hanem csak látszik, a "pikkely":S nagyon gáznak érzem:S
2011. szept. 4. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!