Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy boldoguljak gimnáziumban...

Hogy boldoguljak gimnáziumban a gynecomastiámmal?

Figyelt kérdés
Gynecomastiám van. Még van 1 évem a gimnáziumban. Tesiórákon hogyan oldjam meg hogy ne látszódjon? Annyira elveszi az önbizalmam. Ilyenkor nyáron nincs gondom vele, meg a hétköznapokon is csak azokon a napokon, amikor tesiórák vannak.
2011. aug. 2. 13:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah és ráadásul csak az egyik mellem van megnagyobbodva.
2011. aug. 2. 13:28
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha pólón keresztül is látszik, akkor nehéz megoldani, ha csak az öltözés a gond, akkor pedig ügyeskedni kell kicsit. Nálunk gimiben olyan volt az öltöző, hogy tudtál olyan sarkot találni, ahol nem nagyon lát senki. Vagy kissé igénytelenebb módszer, hogy nem veszed át a pólódat.

Persze a legegyszerűbb az lenne, ha nem foglalkoznál vele, nem hiszem, hogy bárkit is zavarna ez a környezetedben. Azért nem ezzel kezdtem, mert ha nem zavarna nyilván nem tetted volna fel a kérdést.

2011. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megértesz, és nem csak annyit írsz hogy ne foglalkozzak vele. Háth nálunk nem nagyon vannak ilyen eldugottabb sarkok. De talán azzal tudok majd szórakozni, hogy elsőként érek majd le, és legelőször a pólót veszem át. A pólónkat muszáj átvenni, különben peca.
2011. aug. 2. 14:07
 4/13 anonim ***** válasza:
hát az is egy megoldás de tesi utáni átöltözéskor már nehezebb megoldani, esetleg ha utolsó órában lesz a tesi. mindenesetre remélem a legjobbat tudod majd kihozni a dologból
2011. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Háth. Remélem én is. + még futás közben is gondot okoz. És minden órán szoktunk futni. :(
2011. aug. 2. 15:02
 6/13 anonim ***** válasza:
nem sok okosat tudok mondani :( mennyivel nagyobb az egyik melled a másiknál ?
2011. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Háth az egyik nekem úgy tűnik hogy normális, vagy nagyon picit van csak megnövekedve, a másikon viszont egyértelműen látszik a megnagyobbodás. :(
2011. aug. 2. 19:13
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
használj melltartót
2011. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez csak vicc ugye?
2011. aug. 4. 10:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt tudom neked tanácsolni, hogy egy kicsit szűkebb atlétát szerezz be. Mikor én is fogytam jópár kilót, eléggé aránytalanul ment le és idétlen néhány póló rajtam, de ha felveszem az atlétát, az egyfajta formát kölcsönöz neki. Inkább szűkebb (régifajta) fazonút válassz és szerintem kevésbé fog látszani. :)


Remélem, tudtam segíteni!


20/F

2011. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!