Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hormonális probléma vagy...

Hormonális probléma vagy ilyen későn érő vagyok? 18/F

Figyelt kérdés
Lábamon,hónalj, fanszőrzet normális ott nől. Hasamon egy csíkban van egy kevés, kezemen is van persze ott többivel ellentétben szőke színe van a szőrzetemnek ,többi helyen fekete. Hajam is barnul egyre jobban be. Viszont arcomon csak tükörben közelről látok némi bajuszszőrzetet de nagyon halvány színű. Pajesz abszolút nincs. Mikor fog megnőni . Tudom, örüljek neki nem kell borotválkozni .De aggaszt. Nem példának de öcsém most lesz 16 és épp ollóval vágtam le neki pajeszából mert anynira hosszú volt neki+neki kicsit látszik bajusz. Hozzáteszem hogy apu is szőke szőrzetű.
2010. márc. 6. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem bánkódnék ez miatt, bár én nő vagyok. Talán emiatt úgy érzde nem vagy elég férfias. De biztosan az vagy, az én férjemnek lehetne pajesza, de nem igényli, inkább megkér ollózzak neki egy vagány frizit pajesz nélkül.
2010. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj,nem egyformán szőrösek a férfiak sem.Attól még igazi férfi vagy.
2010. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ez nem hormonális probléma lehet?Csak öcsémről tudom hogy ő már 15éves létére jobban szőrös mint én....és ezért aggódtam. De akkor remélem ezek a szőke bajusz szálak megerősődnek:)
2010. márc. 6. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

borotválással megtudod gyorsítani a folyamatot

nekem 1 féléve elég volt heti 1 borotválkozás , azóta meg már sajna naponta kell

18 f

2010. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék a menő szőrtelenségnek. Persze többnyire mindenki másra vágyik.
2022. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!