Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akit heresérvvel műtöttek az...

Akit heresérvvel műtöttek az nemzőképtelen?

Figyelt kérdés

A párom 30 éves, de kiskorában here sérvvel műtötték. 5 éve próbálkozunk, de semmi, nem jön össze a baba. Orvoshoz nem szeretne menni, velem minden rendben van mégsem jön össze, lehet ez az oka????

Köszönöm a segítséget!


2011. aug. 9. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha fontos vagy neki, vagy fontos a közös gyerekvállalásotok, akkor elmegy az orvoshoz. ;)


Nekem lágyéksérvem volt pár éve, de egyedül annyi kikötést tett az orvos, h műtét után egy hónapig nincs nemi élet. Ki lehetett bírni. :)

2011. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sérv nem.

Ha nem szállt le a here, az elvileg okozhatna problémát, de ha csak féloldali volt, akkor egy herével is nemzőképesnek kellene lennie.

2011. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. De ki tudja, mindenképpen orvoshoz kellene mennie.

Nem hiszem el, hogy 5 év után ennyire sem hajlandó. Mégis mit vársz tőle, ha erre sem képes? Miért nem akar elmenni?

2011. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kiskorában megműtötték, akkor kevés kell, h legyen az esélye, h baj van. De ezt inkább orvos kell, h megmondja. Az én páromnak nem szállt le a heréje babakorában. A kiváló egészségügyi dolgozók (nem Mo-on élünk) pedig úgy gondolták, h nincs még itt az ideje megműteni, így 17 éves korában műtötték. Ekkor a doki félvállról odavetette neki, h csinéljon minél előbb gyereket, mert később ha esélye marad is rá akkor is csak beteg gyereket fog nemzeni. Nekem meg csak akkor kell a közös gyerek, ha természetes úton jön össze, én sem akarok orvoshoz menni, h agyon hormonozzanak és vizsgáljanak. Akkor inkább már megmentem egy kisgyermek jövőjét azzal, h örökbe fogadom. Ez a lehetőség egyáltalán nem áll távol tőlünk, szívesen belefogunk 2 év múlva (addig sajnos van egy-két munkahelyi kötelesség).

Amúgy hallottam vmi Gyuri bácsi teakeverékeiről és neki vannak babaváró termékei. Azt megéri kipróbálni, elvileg orvosi felügyelet nélkül alkalmazható.

2011. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A heresérv a bélszakasz egy részének betüremkedése a herezacskóba,van olyan fajtája,ami nyomja a herébe tartó képleteket,és van olyan ami nem.Műtétnél a bélszakaszt visszavezetik a hasüregbe és a sérvkapu és sérvcsatornát elzárják,általában egy oldalon jelentkezik.Szóval kicsi az esély rá,hogy emiatt lenne terméketlen.

Lehet,hogy most már nagyon ráizgultok a babacsinálásra és a stressz miatt nem megy a dolog.Próbáljátok kevésbé görcsösen,ne ez legyen a cél a szexnél,hanem a kölcsönös örömszerzés.Bár az sem ártana,ha egy kis spermát adna a dokiknak,hogy megnézzék a mikroszkópban mennyire virgoncak.

2011. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet terméketlen, de nem a heresérvtől.
2011. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!