Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szőrtelenítés kérdés. Ti hogy...

Szőrtelenítés kérdés. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Én általában le szoktam teljesen borotválni magam. De ezt a férjemnek csinálom, mert így szereti.

Viszont a vizsgálatokra megnövesztem ott lent. Én szégyenlős vagyok az orvosom előtt ilyesmiben. (végül is neki semmi köze hozzá)


Ti hogy csináljátok? Nem zavartatjátok magatokat és marad a fazon?


2010. júl. 27. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze... marad a fazon. Szerintem egy kicsit túl spilázod. Az orvost egyáltalán nem érdekli, hogy milyen...odalent. Meg gondolom, lehet, hogy az orvosnak is kicsit "jobb", ha nem a dzsungelben kell vizsgálnia :D :D :D
2010. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de olyan idős mindegyik. 60-70 közötti. biztos konzervatívok ezen a téren.
2010. júl. 27. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Az orvost nam érdekli, neki csak egy páciens vagy és kész. Mindennap rengeteg leborotvált és szőrös punct is lát, teljesen mindegy neki, hogy milyen. Én nem szőrtelenítek ott lent, mert a szőr azért nő oda, hogy védjen a fertőzésektől, és én amúgy is könnyen elkapok mindenféle gombát. A barátomat nem zavarja, de ha egyszer nekem ez így knyelmes, akkor nem is lennék együtt olyannal, aki elvárja, hogy leszedjem a szőrt.
2010. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet, hogy a köztes megoldást választom majd. a nem dzsungelt, csak picit ritkított, rövidítettet.
2010. júl. 27. 14:34
 5/10 A kérdező kommentje:
enyém se várja el. csak tudom, hogy így tetszik neki. és a kedvéért megcsinálom. meg én is jobban érzem magam, ha tudom, hogy így szexinek tart.
2010. júl. 27. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem változott a terhesség alatt.Előtte is, és most is fazonra szedem.Nem sokat hagyok rajta, de nem teljesen csupasz.A teljesen csupasz nekem nem tetszik.Olyan kislányos, gyerekes.A férjem kedvéért néha megcsináltam úgy még a baba előtt.Most meg marad a fazon.Szerintem se érdekli az orvosokat ez a dolog.Az a fontos, hogy ápoltan és tisztán menj a vizsgálatokra.Más nem számít.
2010. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lehet. biztos csak engem zavar. majd hátha levetkőzöm ez irányú gátlásomat
2010. júl. 27. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mindíg le vagyok borotválva lennt,mert így szeretem.

Főleg ha dokihoz megyek,akkor frissen borotválom. Nekem az lenne kényelmetlen,ha a doki borostát látna,de nem is az érdekel,hanem hogy Én így szeretem.

2010. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is borotválom,hol kopasz,hol fazon.Páromat nem zavarja,ha van egy kis szőr,sőt szereti is....

Amúgy mikor az első babával mentem szülni,a szülésznő vizsgálgatott,elsőnél meg is jegyezte,hogy engem legalább nem kell megborotválnia!Örült nekem... :)

7 h km

2010. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

szia!Én is leborotválom,nekem így a higiénikus milyen szerencsém volt az első szülésnél pont leborotváltam így már nem kellett ezzel foglalkozni ott szülésnél!

Igazából te döntöd el de szülésnél úgyis leszedik a fertőzés kizárása miatt!

5 h km

2010. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!