Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18-19 éves korban milyen...

18-19 éves korban milyen gyakori a hímvesszőrák?

Figyelt kérdés

Korai tünetek : színbeli változás, a bőr megvastagodása, növedék kialakulása a hímvesszőn.


Mit takar a színbeli változás?(magyarul milyen színű lesz?) És a bőr megvastagodását hogy lehet észrevenni?

Vagy a szemölcsök hogy néznek ki? (mert őszintén szólva nem nagyon tudom elképzelni)


2011. aug. 15. 16:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy ez csak a nemiszervnél okoz szemölcsöket?
2011. aug. 15. 16:23
 2/10 A kérdező kommentje:
mert ott nincs....
2011. aug. 15. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem akarod magadnak bebeszélni hogy rákos vagy? Szerintem nem gyakori ilyen fiatal korban, és egy estleges elváltozást egy sokkal egyszerűbb dolog is okozhat, mint a rák. Google: hímvessző rák, rákeresel a képekre (amit sajnos én is megtettem) és gondolom olyan lehet mint a 3.4.5. képen
2011. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem beszélem be magamnak nyugi.


Akkor pl a vállon vagy lábon lévő kisebb bőrszínű dudorok szőrbenövések is lehetnek? Ilyen sok?:S

(nem pirosak...bőr színűek)

szted?

2011. aug. 15. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem bőrgyógyász.


Amúgy ritka, különösen fiatal korban.

2011. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen bőrkinövések, bőrszínűek, a kezemen, de szerintem szemölcsök, vagy valami olyasmik, nem tűnnek veszélyesnek. De nem értem hogy jön ez most az előző témához :)
2011. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Oda majd el fogok menni. Amúgy én HPV vírusra gondoltam :S

Bár ezek csak sima kitüremkedések bőrszínűek, nem szürkés feketések és nem kemények mint a szemölcs. Csak néhány van ami piros. :S

2011. aug. 15. 16:59
 8/10 A kérdező kommentje:
onnan hogy azt hittem(lehet hiszem mostis h) HPV vírus és az felelős a hímvessző rákért is pl....
2011. aug. 15. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:
ha aggaszt, azonnal pucolás std szürésre, pláne ha aktiv nemi életet élsz. Egyébként se árt négy öt évente.
2011. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nemi szervnél semmi nincs, és azt olvastam ott okoz szemölcsöket pl...de nekem ezek a micsodák ink vállon meg lábon 1-2 helyen vannak....a bőrgyógyász elküldhet szűrésre?
2011. aug. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!