Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez talán aranyér?...

Mi lehet ez talán aranyér? Infó lent

Figyelt kérdés
sziasztok! nem tudom mi van velem mostanság :/ de remélem tudtok segíteni.Az egész úgy kezdődött, hogy suliban vagyok és rám jött a szellentés és nagyon sokszor visszatartottam és rettentően fájt.Nagyon rosszul éreztem magam napvégére. aztán kb 1 pár hétre rá nem igazán tudom már pontosan véres volt a székletem először rengeteg vér jött ki aztán utána egyre kevesebb és mostanra megszűnt. Ez volt kb 1-2 hónapja. Azóta egyáltalán nem véres a székletem vagy a papír, de mikor rám jön a szellentés és visszatartanám, nem tudom, olyan mintha kiengedné automatikusan, + órákon is megkérdezte oszt társam érzed ezt a fing szagot? És az az érzésem, hogy tuti én voltam, de nem szellentettem szóval nem tudom, hogy mi lehet ez, voltam már szűkebb társaságba is és ott is éreztem, mikor rám jött mi lehet ez? menjek vele orvoshoz?
2011. szept. 22. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem h aranyér, de lehet vmi végbél-izom probléma... igazából anál szex meg sok tágítás után szokott néha ilyen lenni az embereknek, nem dugdostak oda semmit? :D

De orvoshoz mindenképp menj el mert ott elég csúnya fertőzéseket lehet összeszedni, ha a véred érintkezik az széklettel :S

2011. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fiú vagyok szóval nem csináltam semmi ilyet, de nagyon sokszor kemény és nagy volt a székletem :/ lehet amiatt van akkor? na mind1 elmegyek vele orvoshoz
2011. szept. 23. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
A kemény, vastag széklet gyakran okoz vérzési panaszokat. Espumisalt szedjél és a szellentésed javulni fog!
2011. szept. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) :)
2011. szept. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!