Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy pár napja wc problémáim...

Egy pár napja wc problémáim vannak. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Pénteken elmentem rokonokhoz látogatóba.Fosni kellett ezért elbúcsúztam és hazajöttem.Pont mielőtt letoltam volna kijött.És ma is ugyanez van.Mi erre a megoldás?Hétvégén Londonba megyek a rokonokhoz és nem akarom szétfosni a wc-jüket.Megoldás?



12/f


2011. aug. 21. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban rengeteg hasmenés elleni gyógyszert lehet kapni recept nélkül. Vetess a szüleiddel. Nálunk az Imodium vált be. Egy szem és már használ is, és nem lesz tőle székrekedésed utána.
2011. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amit az első írt
2011. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hasmenéssel nem szabad játszani. Ha székletfogót szedsz be, akkor az,amitől a szervezeted megpróbál szabadulni,bent marad.Ez talán súlyosabb is lehet,minthogy összefosod a rokonok wcjét. Diétázzál pár napig,Sós vízben főtt krumpli,rizs,háztartási keksz.És nagyon sok folyadék.
2011. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!