Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pöttyös a barátom pénisze. Mi...

Pöttyös a barátom pénisze. Mi ez és hogyan kezeljük?

Figyelt kérdés

Időnként piros pöttyöcskék jelennek meg a párom makkján. mi okozza és mit tehetünk? Orvoshoz nem akar menni. Canestennel kentem, de hogy őszinte legyek nem tudom mitől van....


Ő tippje: Volt hogy nem mosta meg a péniszét szex után és a nedvem okozhatta. Mondta hogy régebben a száját is kicsípte a női nedv.


Az én tippem: Volt hogy néha bele próbálkozik a fenekembe. Nem tolja be, de hozzám ér vagy 1 centire belém jön. Mindezt óvszer nélkül (holott tudjuk hogy kéne óvszer) Szerintem onnan is kaphatta el.


Egyéb ötletek hogy mi ez és hogyan kezeljük?


22/l


2011. aug. 22. 08:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szerintem valamiféle gombás fertőzés. Ajánlom a párodnak az orvost, mert a végén te is elkaphatod!!!!
2011. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Előző: na amúgy az akkor szokott lenni amikor recska vagy sex után rajta marad egy kis sperma vagy nedv és nem mossa meg pár napig
2011. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem előző hanem azelőtti
2011. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Tetrán kenőcs jó lenne, de fel kell íratni. Ez fertőtlenítő is.
2011. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Ezzel nem kell foglalkozni, szerintem az óvszerre nem is az hogy allergiás, inkább érzékeny. Használat után mossa meg jó alaposan szappannal (tusfürdővel), el fog múlni.


poén: Egyébként a "Pöttyös az igazi!" nekem is eszembe jutott! :D

2011. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nekem inkáb az villant be, hogy afenekedbe is be szokta próbálni- mi t írtad.

Nem lehet hogy a fenekedbe próbálkozás uitána puncidba is bedugta, és tünetmentesen fertőződtél, és a sima puncisex után meg odafertőz a makkosnak?

csak egy ötlet, de símán lehet a popsitól.

Viszont ha nem múlik el, szerintem keressetek egy dokit!

Ha acikinek érzi férfi dokihoz menni( én így lennék vele9, akkor nincs más hátra mint keresni egy nőt...

2011. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

09:38 ez is meglehet sajnos :S Amúgy cikinek érzi dokihoz menni, úgy van vele hogy ne fogdossák.


Előtte szóló: nem használunk óvszert a szex-hez.


Megpróbáljuk a tetránt, ha nem múlik, irány a doki.

2011. aug. 22. 09:46
 8/13 anonim válasza:
Lehet, hogy allergia...
2011. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kuktaberci válasza:
Vaze piros pöttyök? Para, herpesz? Olvass csak utána a herpesz jár piros pöttyökkel a makkoson.
2011. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nem próbálgatni kell a krémeket, hanem ki kell vizsgáltatni a kukit...mert a végén még a nuni is olyan lesz...bár már nyilván az is ,ha még nem is jött ki...
2011. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!