Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már a másik mellemben is nő...

Már a másik mellemben is nő egy csomó? Eddig csak az egyikbe volt. MIT TUDOK TENNI? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fél éve kb egy érzékeny, kisebb nyomódásra fájdalmas, zavaró csomó lett a jobb mellembe! Ettől kétszeresére megnőtt! Nagyon zavaró, és kellemetlen is, főleg mert rendszeresen (heti 7-szer) focizok, és edzéseken nem tudok 100%-os formát nyújtani, mert nem tudom lekezelni melkhassal a labdát, mert általában mindig éri a mellemet, és akkor iszonyatosan fáj! Pár hete elkezdett nőni a másik mellembe is ugyanez a csomó, és már az is eléggé nagy! Van rá valami kenőcs, vagy valami, amivel el tudom ezt tűntetni? Az orvos azt mondta (még amikor csak az egyik mellem volt "olyan"), hogy normális, el fog múlani! De nem tudok az idők végéig várni, mert most vagyok olyan helyzetbe, hogy ha pihentetem a focit, vagy nem nyújtok 100%-os formát, az életem is tönkremehet! (igen, ilyen fontos, és ennyire erős csapatban játszok, és pont most kerülhetnék fel felnőtt csapatba) LÉGYSZIVES SEGÍTSETEK, MILYEN KENŐCS VAGY VALAMI HASONLÓ VAN RÁ, AMITŐL ELMÚLIK! Előre köszönöm!
2011. aug. 24. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy? Úgy tudom, h tini fiúknál ez előfordul és tényleg elmúlik. Ettől függetlenül, ha ennyire gátol, akkor mindenképp menj el egy másik orvoshoz, másfajta véleményért. Ha felnőtt vagy, akkor pedig sos menj el egy másik orvoshoz.
2011. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy rontgen fogja kimutatni azt, hogy valojaban ez mi.
2011. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16/f . És tényleg nagyon fontos, mert ugye mint írtam, a foci! :/
2011. aug. 24. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
nem fog elmúlni,menj el dokihoz,az is lehet,hogy ciszta vagy daganat...ez nem játék!
2011. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
UTOLSÓNAK": HA VÉGIGOLVASTAD VOLNA MÁR VOLTAM ORVOSNÁL, ÉS KIVIZSGÁLTAK AZT MONDTA HORMONZAVAR, EGY IDŐ UTÁN EL FOG MÚLNI. LEHET FÉL ÉV, DE LEHET 3-4 ÉV IS! MEG MINDKÉT MELLEMBE VAN MÁR UGYAN AZ! AZÉRT KÉRDEZTEM, HOGY VALAMI KENŐCS, VAGY VALAMI VAN-E MERT MINDMÁR EMLÍTETTEM FENTEBB IS, NAGYON KEMÉYEN FOCIZOK, ÉS NEM TUDOK ÍGY 100%-OS FORMÁT NYÚJTANI!
2011. aug. 24. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
tőlem kenegetheted,de én a helyedben tuti megkerestem volna már egy másik dokit is(biztos ami biztos,hiszen a saját érdeked...hormonzavar,jó---hát azért ha még 20 évesen is hormonzavarosak lesznek a melleid,menj vissza a dokidhoz és kérdezd meg mi van:)csak nehogy akkor késő legyen
2011. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is hitegettek hogy majd elmulik de nem mult. 21 eves vagyok epp kivizsgalas alatt allok. Szerintem keress masik orvost.
2011. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!