Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiúk fitymája mikor válik...

A fiúk fitymája mikor válik le a makkról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
13/14 kór.Tapasztalat.
2011. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és az akk normális h én 14.5 éves vagyok és még 2 kisseb hejen hozzávan nőve?
2011. aug. 24. 10:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen ez teljesen normális.Én nekem is így volt.Hamarosan levállik nyugi.Nekem fürdés közben vált le.Most 16/f vagyok:)
2011. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi mindent
2011. aug. 24. 11:26
 5/16 anonim ***** válasza:

Szivesen ha betöltöd a 15 öt és még akkor se vált le ne aggódj.Azt ajánlom fürdés közbem kicsit huzogasd ne ne nagyon és akkor lazulni fog és előbb utóbb leválik:)


Sok sikert.

2011. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért én veszekednék ezzel hogy ilyen korban teljesen normális... Amíg nincs vele gond addig oké, de a letapadt bőrrész alatt megtelepedhetnek a bacik meg begennyesedhet és hasonló kellemetlenségek. Érdemes lenne megnézetni urológussal. Ja és amit az előzők már ajánlottak: fürdés közben óvatosan "tornáztasd" de tényleg ne durván mert berepedezhet.
2011. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
De teljesen nem kell hogy leváljon. Hátul akkor is fogja tartani egy szál.
2011. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

LoL!

Azt a szálat fitymaféknek hívják amúgy xD

Én is úgy értettem hogy a letepadt bőrnek kell felválnia mert akadájoztathat a tisztításban. Persze az is lehet hogy a fitymafék rövid, de ez egy másik kérdést vet fel. A kérdező arra gondolt hogy a makkra letapadt bőr mikor válik fel, tehát NEM a fitymafék. Arról szó sem volt...

2011. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de nekem sosem volt letapadva max születésemkor. Édesanyám rendesen felhúzta kiskoromban a fürdéskor.
2011. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Úristen! Ennyi félretájékozott embert!

A fityma fiziológiás letapadása normális esetben 6-8 hónapos

korban megszünik és utána hátrahúzható(rendszeresen hátra is kell). Ettől későbbi korban nem normális és fitymaletapadás néven kezelik és ez pont az olyan nemtörődöm és/vagy félretájékoztatott emberek/szülők miatt van mint a válaszolók!

2011. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!