Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves fiú vagyok semsoká...

12 éves fiú vagyok semsoká 13! Meddig kell a makkrol lejönnie a fitymának? Mert nekem addig nem jön ameddig a filmekbe szokott :\

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Teljesen le kell jönnie. Próbáld erősebben, még leválhat.
2011. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a makk pereme alá


de ne szárazon próbáld, hanem kádban ücsörögve, vagy vmilyen krémmel sikosítva

2011. okt. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az egész makknak kell látszódni.

Próbáld meg hogy akkor sikerül-e visszahúzni ha csak lóg.

Ha nem megy beszélj apukáddal vagy anyukáddal.

2011. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát igazábol ha nem áll fel akkor teljesen lejön és ha fel vagyok izgulva akkor a makk alá jön le de csak addig
2011. okt. 12. 14:53
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
ezt nem értem tehát ha felizgulátl akkor fájdalom nélkül vissza tudod húzni a fitymát h a makkod szabad maradjon telejsen? Ha igen, akkor nincs gond (nem merev állapotban picit tovább leeht visszahúzni). Ha gondolod beszélj apukáddal.
2011. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát ha feláll akkor is hátratudom húzni de épp csak anyira hogy szabadon legyen a makk de egy kicsit kellemetlen
2011. okt. 12. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Az fitymaszűkületnek hangzik. Beszélj a szüleiddel menj el orvoshoz, vagy valami kenőcsöt adnak rá, vagy lecsapják a végét, és jobb lesz mint újkorában.
2011. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én inkább kerülném a metélést nem tudom olyan érdekesen hangzik hogy kidobunk csak úgy egy alkatrészt :D

Próbáld meg vízben ülve vagy zuhany alatt alap állapotban húzogatni óvatosan oldalra h táguljon valamit de vigyázz nehogy véletlenül megsértsd

2011. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jajj besszus az előző amit írtam értelmetlen volt de ha fel vok izgulva akko annyira tom a fitymát lehúzni hogy a makk teljesen szabadon legyen de tovább nem jön makk mögé mennire kell még jönnie??
2011. okt. 13. 19:51
 10/14 anonim ***** válasza:

a makkról annak a perem alá kell tudnod lehúzni mereven

tovább nem

mondom, vízben vagy vmilyen vízbázisú krémmel huzigáld a fütyid, jó szorgosan, tágulni fog az még ha most még egy kicsit talán szűk, de mondom, ha perem alá lemegy akkor NINCS fitymaszűkületed

2011. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!