Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valakinek fitymaszűkülete...

Ha valakinek fitymaszűkülete van, attól maszturbálni még tud?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, mert ugye ha szexelni nem lehet, akkor maszturbálni is csak igen fájdalmasan, nem?
2009. ápr. 17. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is fáj, de nagyon.
2009. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2009. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, tud. Nekem is fitymaszűkületem volt, a maszturbálással és a fürdés közbeni húzogatással lehetett rajta segíteni, nekem semelyik sem fájt, csak ha nagyon erőteljesen húztam hátra.
2009. ápr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
A fitymaszűkületet mindenképpen kezelni kell, mert maszti, később meg a nemi élet során egy erősebb mozdulat miatt akár be is szorulhat a bőr! Irány az orvos, s a körülmetélés.
2009. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves előttem válaszoló, de ki mondta, hogy rólam van szó? :)
2009. ápr. 25. 09:36
 6/6 anonim ***** válasza:

én nekem fitymaszűkületem van mégis mindennap van mikor többször is naponta maszturbálok :) úgy hogy a fitymát fel le huzogatom a makkon. de csak gyengéden, nem úgy hogy teljesen amíg megy, és ennek hatására nagyon el tok élvezni :) bár nemtom milyen fitymaszükület nélkül maszturbálni ... bár tudnám, de nem csináltathatom meg mert szüleim megtudják irto nagy balhé meg ciki lesz. anyám az folyton nézegetni fog apám meg szidni fog hogy mé nem hordtam lehúzva mindig a fitymát (mert ő úgy hordja mindig) és hogy miért nem tisztálkodom rendesen.


1. utálom ha nézegetnek, nézegessen az orvos

2. nem hordhattam lehúzva a fitymám mert amióta eszemet tudom fitymaszűkületem van

3. tisztálkodással nincs probléma



bocsi kicsit eltértem már a kérdéstől... de jól esett ezt leírni

2010. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!