Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Műtéti úton a pénisz mérete...

Műtéti úton a pénisz mérete mennyivel növelhető?

Figyelt kérdés
13 cm-es péniszről van szó. Ennek a hosszúsága/vastagsága műtéti úton mennyivel növelhető? Illetve vannak-e mellékhatások? A normális válaszokat előre is köszönöm. (nem vagyok terhes, se medvedisznóember)
2011. aug. 30. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Elégedj meg a 13cm-el, ez egy átlagos méret, nem kicsi.
2011. aug. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Inkog Nito válasza:
Hát múltkor még 1-2 éve láttam egy ilyen doku filmet vagy mit.Ott volt hogy 1 centit növeltek a méreten de a dolog hátulütője hogy nem állt felt normálisan.Szóval kemény volt a generális de nem állt vigyázba ha érted :D Persze a fene tudja milyen dolgok vannak már...
2011. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dr. Endressy László válasza:
semennyivel. szinte. kezed hosszát tudod növelni? töröd a csontjaid max...
2011. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges lenne belevágnod ilyesibe. Az önbizalomhiányon nem ez segít, hanem hogyha magadba nézel és a fejedben rakod rendbe a dolgokat. A 13cm az pont akkora, hogy nem fáj a lánynak, viszont ha tudod hogy kell egy nőhöz hozzáérni, akkor sokkal nagyobb örömet is tud okozni, mint hosszabb társaik.

Amúgy meg a nőknek, nincs szemmértékük, és amúgyse fogja soha semelyik megkérdezni, hogy hány centi, mert eddig akárhány másik lánnyal beszlgettem erről mindenki ugyanolyan viccesnek tartották az ötletet, hogy a fiúk vonalzóval méregetik maguknak, mint én... De ha meg kérdezi és te azt mondod, hogy 15cm azt is el fogja hinni... Szóval felesleges ezen parázni, és főleg kockára tenni az egészséged emiatt. A pénzt amit a műtétre költenél, ha más nem, akkor költsd pszichológusra (most ezt nem sértésként, hanem komolyan mondom, tudnak segíteni az ilyen önértékelési gondokon). Vagy ha nem pszichológusra, akkor meg inkább nőkre...

2011. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. aug. 30. 00:34
 6/7 Dr. Endressy László válasza:
100%
egyébként optikailag nagyobbnak tünik, ha borotválod. de az előző hozzászoló jól írta.
2011. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2cm siketült növelnem egy nagyon jó masszázzzsal. Megmutatom ha akarod
2011. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!