Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek aki genetikailag...

Szerintetek aki genetikailag sovàny és mindegy mennyit eszik de nem bir hizni az edzéssel lehet izmos?

Figyelt kérdés
Ja most magamrol beszélek és annyit akarok hogy legyek kicsit izmosabb vagy ha szedek valami tömegnövelö cuccot attòl?
2011. szept. 3. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne, ne szedj semmi hülyeséget. Izmos lehetsz, én is ilyen vagyok ;)
2011. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a tömegnövelő az arra jó ha rendszeresen sportolsz valamit, de inkább csak a sportra gondolj ezeket ne szedd. Gondolom nő vagy, pasiknál más a téma.
2011. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én genetikailag vékony vagyok, mégis sokat híztam az utóbbi időben a sok zabálástól. :)

184 cm, 86 kg, 18/F

2011. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fiú vagyok 16 éves. NEm nagyon akarok kondi terembe járni mert nem tudom mit gondolnak ott rólam. Ezért csak otthoni edzésről lehet szó de azt tudtok mondani hogy hogyan?
2011. szept. 3. 20:55
 5/7 Jack the Ripper válasza:
Szóval tiroxin-túltermeléses vagy?
2011. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom azt sem tudom mit jelent
2011. szept. 25. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:
edzéssel lehetsz izmos de akkor is sovány leszel, én 1 évig jártam konditerembe 3-4szer 4szer ettem egy nap volt olyan mikor 5ször is,szinte mindent! tömegnövelő csak addig jó míg gyúrsz . olyan mint egy lufi ha szeded és gyúrsz felfújódsz(valamennyire)de mikor befejezed visszamegy minden. Igaz lesz izmod és talán hízol is 5 kilót de aki genetikailag ilyen az nem tud mit csinálni.
2012. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!