Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület? Kérdésed...

Ez fitymaszűkület? Kérdésed túl rövid, .

Figyelt kérdés
Merev állapotban nem tudom felhúzni teljesen a bőrt, viszont alapban teljesen. Menjek orvoshoz, vagy megoldható valahogy??? 14/f
2011. szept. 4. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
a vízben húzogatás az helyrehozhatja,de idő kell hozzá,ha nem látsz javulást 1 hónap alatt sem,menj urologushoz vele..Orvossal vigyázz,mert sok urológus meg egyből körül akar mindenkit metélni,holott fitymaplasztikával ez kiküszöbölhető és meg marad a fitymád is.
2011. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez nem a fitymafék miatt van. Én is azt hittem, elmentem fékműtétre...És még mindig nem tudom teljesen hátrahúzni a bőrt...
2011. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem kell feladni! Lehet, hogy többször kell visszamenni, de legalább a fitymából meg kell próbálni megtartani a lehető legtöbbet... ez fontos, nekem levágták az egészet és nagyon gáz! Azt nem szabad hagyni!!! A teljes körülmetélésen kívül vannak még megoldások, részleges metélés, bemetszés, plasztika stb.

Ezekkel kell próbálkozni, a fitymára szükség lehet ám!!!

2011. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsóhoz, ha orvoshoz mész, akkor ezt előre közöld, hogy nem szeretnél lemondani a fitymádról...

(ha jót akarsz)

2011. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!