Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az ciki ha valakit körbe kell...

Az ciki ha valakit körbe kell metélni? (Nem teljesen)

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Ez a baj az orvosokkal,olyanok mint a sintérek sokan,nem mondják el hogy fityma plasztikával a fitymád megmaradhat és olyan lesz mint új korában csak szükület nélkül,egészségesen.Mindenkit metélni akarnak.Nem mondják el az össze lehetőséget,csak vagdosni akarnak.
2011. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Látod neked kellett volna utána nézni milyen lehetőséget vannak,mert az orvosok a számukra legkényelmesebb és gyorsabb utat akarják választani.Legközelebb ha valami bajod lesz néz utána milyen kezelési módok vannak,vagy ha gyereked lesz hogy vele ne történjen ilyen.Ha csak te ki nem szeded belőlük a gyógyítási módokat,lehetőségeket,vagy nem kutatsz utána interneten akkor pórul járhaszt.Máskor ne hagyd hogy teljesn más döntön rólad,kutass magad is a gyógymódok után!
2011. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát igen...én is sajnos csak utólag gondolkoztam el ezen..:/ köszi az értelmes válaszokat és tanácsokat!
2011. szept. 14. 14:41
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki,semmi baj nincs vele,ha meg nézi valaki csak azért mert nálunk rikta látvány.
2011. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Idehaza nagyrészt igenis ciki, ezt merem állítani, láttam, hogy néznek rám már több évtizede, ne vicceljünk már
2011. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Fitymaszűkülettel felnőni és úgy hagyni ciki.
2017. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!