Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kokrétan 2 órával ezelött egy...

Kokrétan 2 órával ezelött egy cigány lánnyal szexeltem nagyon igénytelen volt nemtudom hogy képzeltem ezt de a kérdésem hogy Bp en hol tudom kivizsgáltatni magam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 16:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
óveszerrel csináltam a szexet de órálisan csinálta nekem az elején ovszer nélkül.prostituált volt persze.Soha többet nem megyek.
2011. szept. 23. 16:54
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

hát fiam, készülj a legrosszabbra...

cigány is, prosti is, le is sz"pattad...

hát ha nem kapsz minimum egy trippert ezek után...

2011. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább most megtanultad, hogy a prostik nem is olyan jók. Belegondolni abba, hogy már millió f*sz járt bennük...undorító. Dokihoz menj el, legalább megnyugtat
2011. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még igen korai kivizsgáltatni magad sajnos.
2011. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát olyan k.urva igényes gyerek te sem lehetsz, ha ilyen lányra felállt, szóval kvittek vagytok. Kivizsgálás meg gondolom lakhelyfüggő, de Google a jóbarátod.
2011. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Legkorábban 6 hét múlva mutat ki bármit is a teszt. Ha valamilyen bőrbetegséget kaptál el, az is beletelik pár napba.

Várj még egy kicsit a kivizsgálással.

2011. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Most megtanulod, hogy normális ember nem közösül állatokkal.
2011. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Igénytelen is, cigány is és te meg fizettél is érte? Megérdemled ha elkaptál tőle valamit. Egyébként a kerületi Bőr- és nemibeteggondozóban kivizsgálnak ha kéred.
2011. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Te vagy az igénytelen ha ilyenekkel csinálod :D


Am szerintetek nem fake a kérdés?

2011. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem fake a kérdés voltam már lányokkal, nökkel cigány csajjal soha csak most.nemtudom miért tényleg igénytelen vagyok. Amugy köszi a bísztató válaszokat jol estek. Azér megprobálok nem besz@rni. és 20/f
2011. szept. 23. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!