Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Állómunkát végzek és a talpam...

Állómunkát végzek és a talpam nagyon szokott fájni. Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Az "ülj le" poén nem kell. :)


Komolyan kérdezem.


Köszi.


2011. szept. 25. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A sarokcsontfájást gyógyszer mellékhatás is okozhatja.Milyen gyógyszert szedsz?
2011. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

A sarki resznel a medencenek a zonai talalhatok, tehat ezert elkepzelheto az, hogy egy belso betegsegnek a tunete, pl. a vastagbel, ha norol beszelunk, akkor a meh, a petefeszek stb.

Igy johet szoba az, hogy a gyogyszernek a mellekhatasa, mviel ha egy emesztorendszeri problemat fog okozni, akkor azert mar a sarki resz i sfajni fog, es a talpon.

2011. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem fáj a derekam, semmim, csak a talpam, a sarkamnál a legjobban.

Nem szedek semmilyen gyógyszert.

22 éves fiú vagyok.


:DD

2011. szept. 29. 17:12
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ortopedus! Valoban a cipo is hibas lehet ebben, de lehet egy elvaltozas is, mint csontkinoves pl., ami nem lathato, de a rontgen kimutatja.
2011. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez már durva. Belső betegség jele, gyógyszermellékhatás... :D LOL. Látszik, hogy soha életetekben nem végeztetek állómunkát.

Én is állva dolgozom, ugyanez a probléma... Utána egy alapos masszázs a sarkon majd felpolcolás hatásos, egyébként talpbetét, én is hamarosan csináltatok, mert ez kibírhatatlan tényleg.

2012. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!