Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyha merev állapotban a a...

Hogyha merev állapotban a a fityma csak a makk aljáig húzható le, akkor egyértelműen fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés

Szóval rövid a fékem? Nem tudom, hogy szabályosan meddig kéne lemennie a fitymának, a makk aljáig is csak "erőltetve" tudom lehúzni.


Vagy fitymaszűkületről csak akkor beszélünk, ha petyhüdt állapotban sem tudom teljesen lehúzni a bőrt? Mert úgy gond nélkül megy.


2009. okt. 6. 07:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval merev állapotban pont a fityma aljáig jön le a bőr, tovább egy mm-el sem. Tovább is kéne, hogy menjen?
2009. okt. 6. 08:14
 2/4 anonim ***** válasza:

ha petyhüdt állapotban megy akkor nincs fitymaszűkületed. ha a makk alá letudod húzni fájdalom nélkül a bőrt, akkorsincs fitymaszűkületed.

deha csak eröltetve tudod, akkor valszeg rövid a féked. menj urológiára, ott bemetszik a fékedet, 2-3 hét után pedig minden oké lesz.

nemkell körülmetélni.

2009. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak a makk aljáig kell, hogy lemenjen a fityma?
2009. okt. 6. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell lejjebb mennie magától!Az alenyeg,hogy az érzékeny makkod szabadon legyen!Majd,ha bedugod egy csajjal teljesen hátra csúszik!
2022. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!