Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér folt a makkon mi lehet?

Fehér folt a makkon mi lehet?

Figyelt kérdés
A makkom jobb alsó részén 2 db fehér folt szerűséget vettem észre fürdésnél jobban látszik nem olyan nagyon fehér halvány de látható nem fáj nem viszket semmi panaszom nincs vele csak megijedtem kitüremkedés sincs ugye nem lehet komoly bajom? daganat vagy valami?
2011. szept. 27. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Ezt látatlanban ne várd, hogy megmondja neked bárki is, ezzel neked bőr- és nemibeteg-gondozóhoz kéne fordulnod.


Azonban az eddigiek alapján pár kérdés...

_ Mekkora foltok? (szélesség-hossz-átmérő)

_ Milyen alakú foltok ezek?

_ Csak a makkodon van, vagy a fitymádon is?

_ Mikor alakultak azok ott ki? Mióta vannak ott?


Űdv: EE

2011. szept. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azonban az eddigiek alapján pár kérdés...

_ Mekkora foltok? (szélesség-hossz-átmérő) : 5mm hosszú 1 mm széles ,a másik 3mm 3mm

_ Milyen alakú foltok ezek? az egyik hosszúkás vékony a másik kör alakhoz hasonló

_ Csak a makkodon van, vagy a fitymádon is? csak a makkomon

_ Mikor alakultak azok ott ki? Mióta vannak ott? pár napja nem tudom pontosan

2011. szept. 28. 14:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves EE ha netán ez lichen sclerosus betegség mennyi az esélye hogy rossz indulatú daganat alakul ki mint szövődmény?
2011. szept. 28. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,... valóban kitaláltad a gondolatmenetemet, tényleg a Lichen Sclerosus et Athrophicus-ra gtam.


Azonban a kérdésedre pontos választ sajna nem tudok adni, mert a LSA-ról viszonylag elég kevés információ ismert, és nem is mindenki áll hozzá segítőkészen ahhoz, hogy ezt a betegséget is megismer7sem, h. minél többet megtud6sak róla.



Azonban a "pár nap alatt",... ez számomra gyanús, mert úgy glom az eddigi infók alapján, hogy ez le7ne akár más is, de így látatlanban képtelenség ezt megmondani, ezt glom te is aláírod.


Megkérdez7m, hány éves vagy!?


Emellett mindenképpen elküldenélek a bőr- és nemibeteg-gondozóba, azonban ha érdekel a véleményem mielőtt elmész ill. szeretnél nekem is segíteni kideríteni, mi is ez, akkor >>privizz rám, és adj meg egy MSN-t benne... Oks?


Üdv: EE

2011. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs semmi bajod, másnak is van...illetve volt...lehet vele élni...
2011. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!