Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap óta fáj a jobb heregoly...

Tegnap óta fáj a jobb heregolyóm:S vagyis. Ha jól érzem akkor inkább az ondóvezeték:S mitől lehet? (16/f)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha még mindig fáj, menj orvoshoz.

És igen. Orvoshoz menni sosem ciki, vagy égő.

2010. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, kb. egy hétig nagyon fájt és már kitaláltam minden rosszat, de aztán magától elmúlt! Megjegyzem aludni nem tudtam, annyira fájt, nem voltam felfázva, semmi rendellenesség nem volt, csak úgy fájt spontán.
2010. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nemrég én is feltettem ezt a kérdést! Azóta szép lassan elmúlt, nem mentem el dokihoz. Neked is lelki eredetű oka volt?
2010. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát lelki szerintem nem de már elmúlt pár napja szerencsére:D azóta már együtt is voltunk bnőmmel de nem volt gond... előtte viszont pár napig nem "ürítettem" szóval lehet hogy az volt a gond
2010. máj. 4. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!