Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van összefüggés az között...

Van összefüggés az között hogy valaki többet iszik a kelleténél és hogy nem kívánja a sexet?

Figyelt kérdés
Ugyan még nem tettem szóvá,de úgy vettem észre egyre többet iszik,egyre több kocsmába tér be egymás után.Sexelni meg nem akar,azt mondta pszihésen mert sok a gondja.De feláll neki és az orális sexet kívánja .Összezavar és nem értem mi van.
2011. okt. 8. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

mindenféle szenvedélybetegségre jellemző a libidó csökkenése, de nem a kezdeti stádiumban.

továbbá ha feláll neki, és az orális szexet kívánja, akkor legfeljebb önzőségről beszélhetünk.

2011. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó jel. Kezdődő elhidegülés, az önzősége kerekedik felül, és lusta ahhoz, hogy neked is jót tegyen. Gyakorlatilag önkielégítésre használ. Gondolom, utána meg nincs kedve beszélgetni, hanem alszik.
2011. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Éreztem én hogy baj van,nem akar beszélgetni és odabújni sem.Hiába kérdeztem hogy mi van mindig azt mondja hogy hergelem magam,meg kombinálok.Ezek szerint igazam lehet.
2011. okt. 8. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos azt jelenti, hogy egyre kevesebbet jelentesz neki. Lassan eljut oda, ha már nem ott tart most is, hogy egy eszköznek tekintsen arra, hogy kielégítsd; mint ahogyan a konyhában lennie kell turmixgépnek, addig, amíg elkészíti vele a turmixot, utána félreteszi. Kb ennyi vagy a szemében.

Nem akarok tanácsot adni, de jobb előbb elhagyni, mint később.

2011. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!