Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ketsegbe vagyok esve . A...

Ketsegbe vagyok esve . A parommal eggyutt voltam es ra egy kis idore ki derul hogy Candida gombam van. En tartom a dihetat es szedem a gyogyszert de O halaszgassa hogy mennyen a dokihoz . Mit tegyek hogy vegyem ra?

Figyelt kérdés
Szeretnek megnyugodni az allapota felol .Szerintetek tolle kaptam el?es o kitol kaphatta el?Hisz megbizom benne massal nem volt.Ez ki is alakulhat??ha mondom neki ideges hogy O nem gyerek .Hogy vegyem ra hogy mennyen dokihoz?Nagyon szeretem es nem erti meg hogy csak aggodom.Szerintetek?
2011. okt. 9. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is elkaphattad mástól. A párodat meg Te ismered jól, hogy mivel lehet jobb belátásra bírni. De lehet egy érv, hogy amíg őt nem kúrálják ki, mindig visszafertőzne téged, vagyis nem lehettek egyedül.


Egyébként ajánlom még ezt neked: [link]

2011. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Diheta? Halaszgassa? Mennyen? Tolle?

Mi lenne ha megtanulnál írni? Esetleg gépelni is?

Sőt, a wikipédiával is megismerkedhetnél:

[link]

2011. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
A Candida az emberek túlnyomó részében békésen éldegél az emésztőszervrendszerben. Ha elszaporodik, akkor van gond.
2011. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Candida gomba nem az egesz szervezet elsavasodasa miatt van? Ha Neked az van (hisezn Candida dietat tartasz, akkor gondolom, az van), akkor tudod, hogy kialakulhat, hiszen Nalad kialakult... Akkor viszont ő kapta el Tőled..., már ha egyaltalan van neki. Ezért kicsit keves az info, kusza igy a kerdesed, nem ertem pontosan...
2011. okt. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!