Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás 13 évesen?

Borotválkozás 13 évesen?

Figyelt kérdés
szerintetek meg borotválkozzak.Ha igen akkor mit mondjak a szüleimnek? Vagy hogy?
2011. okt. 17. 16:07
1 2
 11/15 anonim válasza:
80%
Itt a kedves utolsónak üzenném postagalambbal, hogy én is 13 vagyok, és félhetente borotválom az arcom, pajeszomnál. (Bajszom direkt nem)
2011. okt. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Mindenkinek nő a szakállatok 12 évesen? (nem értem)
2011. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem a szakmunkásbajszukat akarják borotválni, az tényleg undorító. amúgy 13-14 évesen nekem már a nyakam tele volt barna szőszálakkal, amik elég hosszúak voltak, szóval az is jó hülyén nézett ki.
2011. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nekem a nyakamon egyáltalán nincs szőr
2011. okt. 23. 20:28
 15/15 anonim válasza:
A barátom is valamikor ilyenkor fogott neki ha nem még harabb... De õ elõször gyantát használt, valami 12 éves lehetett... És akkor kell nekifogni amikor kinõ. Nincs korhoz kötve. És az elõttem szólóval nem értek egyet, nem egészséges másét használni mert nagyobb lesz a bõrirritáció. Sok szerencsét. :)
2013. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!