Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás után miért lesz...

Borotválkozás után miért lesz a "tokám" pattanásos?

Figyelt kérdés
Ha megborotválkozok utána másnap millió kis apró pattanás lesz az állam alatt "tokám":D Ha fürdés/mosakodás után borotválkozom és utána arcszeszezek akkor is. Mostanába nem is vágom le, csak borostásra hagyom. Valaki tud rá megoldást?
2011. jún. 11. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is nagyon sokszor így volt, de általában azért, mert nem minőségi borotvahabot használtam... :S Próbálj venni te is gélt (pl. Gilette) és miután megborotválkoztál hideg vízzel mosakodj meg és úgy kend be arcszesszel. :D


Valahol láttam, hogy előtte ha meleg vízzel arcot mosol az jó, mert felpuhítja az arcot és könnyen vágható a szőr, utána hideggel, hogy összehúzza és úgy az arcszesz. Általában így csinálom és nekem nincs sok pattanásom, kivéve a szám alatt, pedig előtte nekem is így volt... :D


Lehet, hogy a bőröd allergiás arra, amilyen szert használsz, pl. arcszesz, borotvahab, vagy lehet, hogy nem tiszta a borotvád, úgyhogy lecseréled és lehet megoldódik. :)


Remélem, segítettem! :)


20/F

2011. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy a hab, mert egyszer használtam Gilette-t, és lehet pont akkor nem volt semmi pattanásszerű, kipróbálom.
2011. jún. 12. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!