Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ennek lehet valami komoly oka?

Ennek lehet valami komoly oka?

Figyelt kérdés

2. problémám van.

azért írom egybe mert mind2 fontos, és nem akarok várni 1 órát mire kiírhatom a 2. kérdésem.

1: A fitymám alatt(enyhe fitymaszűkületem van csak az infó kedvéért) fehér ízé van... nem tudom mitől vagy mi az de olyan fehéres, nem mindennap, de úgy egy héten 4-5x észreveszem. mi lehet az oka? és ez valami betegség lehet?

2.: van egy görbület a péNiszembem, ez probléma?? inkáb egy ilyen "törés", szal nem egyenes... probléma?

ja 16F vagyok.


2011. okt. 21. 14:46
 1/4 Christian93 ***** válasza:

Az a "fehér izé" legvalószínűbben a természetes úton ürülő ondó. Az egy normális folyamat, főleg akkor, ha nem rendszeresen maszturbálsz, de persze jelentkezhet maszturbáéastól függetlenül.

Ami pedig a "törést" illetni - ha probléma nélkül történik a vizeletürítésed, nem fáj, nem akadályozott az ondóürítés, nincs probléma. Ha viszont fáj, észlelsz elváltozásokat, fordulj orvoshoz. :)

2011. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Christian93 ***** válasza:

maszturbációtól*

illeti*

2011. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fehér ízé szegma is lehet,rendszeresen meleg vízben merev állapotban kell rendszeresen húzogatni,tornáztatni óvatosan a péniszed és akkor az enyhe szükület megszünhet.

Mindenkinek kicsit ferde a pénisze,van akinek meg kicsit nagyobb ez a ferdeség.

2011. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2011. okt. 21. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!