Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igaz, hogy ha túl hamar...

Igaz, hogy ha túl hamar kezdjük az önkielégítést, akkor nem nő tovább?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, verd csak nyugodtan :D
2011. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

nem,de azért a sexuál phszihológusok sem ajánják 12 éves kor előtt,ők meg csak tudják.


Meg azt hallottam van hogy később emiatt gyorsabb lesz az elsülés sex közben,ha valaki túl korán kezdi,de ennek mennyi az igazságtartalma nem tudni.lehet mende-monda csak,de 12 éves kor előtt nem ajánlott.

2011. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nyugodtan csináld a mendemondák félrevezetésén túl az az igazság hogy még jobb is lesz a szexuális fejlődésed ha idejében és rendszeresen végzel önkielégítést-pozitívan hat a méretre és arra hogy mennyi ideig bírod az akciót.

Korhoz sem kötött teljesen badarság a feltételezés hogy ekkor vagy akkor nem ajánlott.Ha úgy érzed akkor kezd el és csináld, sokan nem is sejtik hogy a fiúk 2/3-a már hat hét évesen végez önkielégítést-viszont csak kamaszkorban válik rendszeres tevékenységgé.Orvosi szakirodalomban pedig olvasható az a tény is amit sokan már hihetetlennek vélnek de igaz:már a kisbabák is felfedezik hogy milyen jó dolog a nemi szervüket simogatni tehát valójában már ekkor elkezdik!

2011. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-as amit irt az marhaság, a 3-masnak van igaza
2011. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 éves kor előtt nem is nagyon képes az ember elkezseni.
2011. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Synesztro ***** válasza:
Nézd én 24/F vagyok, már 10 éves koromtól piszkált a dolog, mióta tudtom hogy mi a szex, az első alkalom után miután sikerült onnantól folyamatosan és rendszeresen nyúltam magamhoz. Nem felvágás képp, de jelenleg 23 az IM -em. Semmi bajod sem lesz tőle, bár természetesen a túl sok ebből sem túl jó,dehát te tudod hogy mennyit bírsz!:)
2011. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A méreted nem ettől fog nőni,ez egyéni adottság,aki kicsi méretet örökölt annak nem lesz nagy ettől még.De 12 éves kor előtt akkor sem javasolják,más az hogy játszadozol,fogdosod és a tudatos önkielégítés is.Bajod nem lesz,ha csak nem durván csinálod mert volt aki a fékét elszakította emiatt.
2011. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!