Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek fitymaszűkülete van...

Akinek fitymaszűkülete van nem tud önkielégítést sem végezni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 06:01
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
De igen, viszont esetleg jóval fájdalmasabb.
2011. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A fitymaszűkületet meg kell oldani, mert az a maszturbáláskor még talán nem, de a szexnél gondot okozhat. Nekem viszont körülmetélték és nem lett jobb, a maszturbálás ugyanúgy nem jó, mert feszes a bőr.... gáz... szóval a fityma megmentésével kell megoldani a problémát és nem csonkolással. De tényleg, érdemes megoldani!
2011. máj. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az a szűkület mértékétől is függ, de általában igen. Nekem is volt szűkületem, amit egy metéléssel megszüntettek és nekem remek lett az eredmény, de persze meg kell szokni.(nem tartott sokáig :) ) Nekem most sokkal jobb így és bánom már, hogy nem előbb léptem meg. Szerintem csak jó orvoshoz kell menni és nincs gond.
2011. máj. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a jó orvoson múlik. Nekem pl a Heim Pálban csinálta az azóta is ott működő sebész-főorvos. Szerintem elég komoly neve van a kórháznak és elég jó, ha az ELVILEG legképzettebb sebész csinálja. Viszont olyan lett az eredmény, hogy ha látnátok, hánynátok tőle.

Az, hogy a makk később kiszáradhat, az meg még plusz probléma. Nekem érdes, kérges, undorító

A fitymaszűkületet gyógyítani kell és nem csonkolni a fitymát, nem mindenkinek lesz jó, minden ötödik az, ami kb rossz lesz

2011. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szűkülettel is nagyokat élvezek masztinál. Viszont ha metéltetem(és muszály lesz sajnos) akkor ki tudja milyen érző idegek mennek a kukába. Úgy tudom a metélt "dákó" sokkal érzéketlenebb.
2011. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, érzéketlenebb. Ne metéltesd körül!!!!

Vigyázz, elég lesz a bemetszés, vagy plasztika, végső esetben a részleges metélés.... aki a teljes körülmetélést akarja megcsinálni (tipikus az SZTK dokiknál) azt HAGYD OTT és keress igazi, normális orvost.

2011. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Unoka bátyámnak a falusi háziorvos tágította valami kurbli szerű szerszámmal. Kitakarította a fityma alatt, és bekente neki krémmel. Nem kellett vágni és körülmetélni.

Ekkor még gyerek volt.

Működik a műszere, elégedett az eredménnyel.

Teljesen gyári lett neki.

2012. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálnám tágítani.

A bőr sokat tud nyúlni, csak időre van szüksége.

Nem megy egyik percről a másikra.

Gondolj egy kismama hasára. Kétszeresére nő a derékbősége.

2012. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!