Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néha wc után elég nagy vérfolt...

Néha wc után elég nagy vérfoltot szoktam látni a wc-ben és a wc papíron is. Valami komolya bajom lehet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Aranyér vagy végbélrepedés lehet, nézesd meg sebeésszel.
2011. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha 12-13 körül, akkor menszesz, ha pedig idősebb, akkor az aranyér
2011. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aranyér. Én sperti krémet használok, szépen helyre hozza, de jó a körömvirágkrém is rá.
2011. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én meg hemoclint használok, nekem az vált be aranyérre.
2011. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz (sebészhez), ő tudni fogja, mi lehet. Aranyér, vagy belülről is jöhet (nekem ilyen volt), de nem kell megijedni, általában nem vészes dolog. A krémezéshez is úgy állj hozzá, hogy előtte nézesd meg orvossal - ha krém kell rá, úgyis azt fogja mondani.
2011. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aranyér,van külső és belső aranyér is,a külső látható,kis kidudorodás,ha széthúzod akkor látni egy kis eret.REparon krém jó rá.Viszkethet és kicsit nagyobb,keményebb székletnél vérezhet,ha viszont nagyon vérezne,nem pár csepp akkor érdemes orvoshoz menni vele,egyébként nincs vele nagy gond.
2011. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfiak egészsége kategória, erre a 3. odaírja h menzesz:DDDDDDD valószínű.
2014. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!