Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Széklet után wc papiron vér...

Széklet után wc papiron vér volt. Van mikor cseppek van mikor folt. Aranyér?

Figyelt kérdés
Valószinű hogy az lesz am 18/F vagyok, lehet rá kapni kenőcsöt? állitolag van v.mi gyógyszertában kapható . Köszi a választ
2009. dec. 11. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem aranyér, csak túl keményet szartál és elrepedt a végbeled. Egyél rostos kaját, meg mozogj sokat, ha nagyon aggódsz orvoshoz is elmehetsz.
2009. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy van aranyér kenőcs meg kúp is. Pontosan nem tudom mi a neve valamelyiknek de a patikába segíteni fognak. Nem cici megkérdezni. Sajna elég gyakori betegség mostanában.
2009. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és proktológiára menj.
2009. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem aranyér! Nekem is véres a papír szinte mindig, de nem folyósan, hanem pettyezően, halványan! A papírtól van, pedig drága fajtát használunk :( ez van, nem kell aggódni miatta.
2009. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A papírtól? Ne beszéljünk már hülyeségeket... A vér akármitől lehet, az is lehet, hogy nem aranyér, de az is, hogy igen... Orvoshoz kellene előbb elmenni.
2009. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy a papírtól nem vérzik a végbél. Aranyér vagy végbélrepedés okozza. Aranyér lehet belül is, akkor nem érezhető és nem látható, csak a vérzés hívja fel rá a figyelmet. Sokféle krém és kúp kapható a patikában aranyérre, pl. Mastu S kúp és kenőcs, Doxyproct kenőcs, Reparon. Repedésre Neogranormon, Alsol, Bepanthen, súlyosabb esetben proktológushoz kell menni.
2009. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aranyér elleni kenőcsöt természetesen tudsz venni, de hova kened, ha azt sem tudod van-e egyáltalán aranyered? Nem kell rögtön megijedni, de figyelemmel kell kísérni, és ha többször előfordul, akkor menni kell az orvoshoz. Nagyon sok minden okozhatja a vérzést, aranyér esetében előrehaladott állapotban.
2009. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mindig fordul elő többnyire akkor mikor "tovább tart a tisztítás azaz a wc papír használata több kell" másként nem tudom mondani bocs. Vagy ha túl kemény a székletem akkor néha. Máskor nem igazán. Akkor több okozó is lehet. köszi a válaszokat!
2009. dec. 12. 13:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Te egeszen veresre dorzsolod? Hat miert nem inkabb fogod es vizezed be a papirt a csapnal es mesz be ugy a WCbe es finoman torolgeted ki, hogy a viz segitsegevel tavozzon onnan a szmotyi?

Ha tobbszor verzik, akkor tenyleg menj el a proktologushoz....

2010. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A legjobb megoldás, ha hagysz neki időt gyógyulni. Nekem is vanak-voltak-lesznek hasonló problémáim, de nem kell kétségbe esni... a legegyszerűbb, ha 3-4 "adag" papírt langyos vízzel átitatsz, és amikor már "smirglizni" kell, akkor először letörlöd a vizessel, aztán a simával, és megint vizessel... Szóval csak finoman, és akkor néhány napon belül elmúlik. És ha van lehetőséged, akkor a jövőben is működj ilyen módon, és nem jön ki újra.
2012. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!