Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után indul be a...

Mennyi idő után indul be a zsírégetés? Különböző véleményeket olvasok. Tudom, h igazából folyamatos, de mennyi edzés hatására fokozódik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
heti 3-4 alkalom, alkalmanként 40+ perc után indul be a zsírégetés.
2010. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tested folyamatosan tanul. Tudományos bizonyíték nincsen arra, hogy 30-40 perc kellene a testnek, hogy észrevegye, hogy milyen folyamatoknak kell elindulnia.

Rendszeres edzés után már 4-5 perc alatt beindul a hőtermelés és a zsírégetés.

DE!!!!!!! Mozgásnál nem égetsz el sok kalóriát, a lényeg nem is az. Hanem az, hogy a tested olyan állapotba kerül ennek hatására, hogy az edzés után is zsírt használ fel energiának, így lényegében a zsírégetés akár éjszaka is lezajlik.

2010. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Na igen utolsó, de ehhez nem elég mondjuk 10 perc mozgás. Tehát ahhoz, hogy edzés után is égesse a zsírt a szervezeted legalább 40 perc intenzív mozgás kell.

Szóval kedves kérdező, leegyszerűsítve a fogyáshoz végezz heti 3-4x 40-60 perc kardio mozgást. Akkor fogsz fogyni. Persze, csak ha a kajára is figyelsz.

2010. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Hagyjátok már ezt a süket zsírégetést! Én egyébként disznópörzsölőt szoktam hozzá javasolni. Azért kell futni, mozogni, mert az jó, mert igénylem, mert szeretem. És mellesleg ez megnöveli a kalóriafelhasználást, ami segít a normális súly kialakulásában és fenntartásában. De nem azért futok, hogy zsírt égessek! Nincs is ilyen élettani folyamat, hogy zsírégetés. Ha csak ezért csinálsz bármit, elkezdeni se érdemes, mert úgyis abba fogod hagyni. Mozogni kell minél többet önmagáért, ez a leghatékonyabb.
2010. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!