Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lenne, ha férfi hormonokat...

Mi lenne, ha férfi hormonokat szednék?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom ezen... Teljesen normális 17 éves srác vagyok,de sokszor agyalok,hogy mi lenne,ha férfi hormonokat szednék? Lennének mellékhatásai? Mi változna rajtam?? :)
2011. nov. 16. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kannibál lennél hamar.
2011. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Mivel doppingszer így előnyei is lennének, de csak az elején, egy idő után csak a mellékhatások jelentkeznének, mert tönkretetted a hormonháztartásod.

Amúgy erősen szőrösödnél, hamar kezdenél el kopaszodni, stb.

Érdemes elolvasni, jó kis agyalapi mirigy sorvadás.

[link]

2011. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszú távon hereatrófiához (=heresorvadás) vezet a szedése, mert az agyalapi mirigy érzékeli a magas vér tesztoszteronszintet, ezért csökkenti az LH termelést, és ennek hiányában egyrészt a herék nem termelnek saját tesztoszteront, másrészt elsorvadnak.
2011. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

fuhuuu.... :D az kemény lenne :OOO :/

köszi a válaszokat! :)

2011. nov. 18. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem egyik idiota ismerosom szedett ilyen hulyeseget....tiszta ragya lett a hata....mint a varangyos bekae.......meg be volt a feje duzzadva mint egy alkoholistanak.... nagyon undorito...aztan a baratnoje el is hagyta a gusztustalant....szerintem ne szedjel ilyen dolgokat...nincs szukseg ra!termeszetesen szep palikat jobban kedveli mindenki!nem a strici beallitottsaguak! te 17 evesen ugy vagy szep ahogy,es raadasul ha most elkeszdesz termeszetesen edzeni,nosz majd mint a gomba :)))) ne szedj semmit!!! koszi! :))))
2011. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!